Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek azok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek azok a lányok tetszenek inkább, akik az aktuális divat szerint öltözködnek, vagy a saját stúlusú lányok?

Figyelt kérdés

pld. szerintem elég fura, hogy az összes lány ugyan-úgy néz ki (napszemüveg, csillogós nagyfeliratú trikó, szűk gatya, nagy táska, nike cipő), én nem járok így, hanem saját stílusom van...

Fiúk, ti hogy vagytok ezzel? titeket ez nem untat?

vagy azt se értem, hogy vmelyik lányok télen kimennek csupasz derékkal, csak azért, hogy a fiúk észrevegyék őket...

ja és kérlek kort is írjatok!

:)


2009. ápr. 16. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
én sokszor keresem az olyan lányokat akik kicsit mások egyébként meg lehet hogy az összes első ránézésre ugyanúgy öltözik de a személyiségük mind más szerintem csak mert ismerek ilyeneket is
2009. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem,ha sportosan van felöltözve,azt is ha nőiesen,a lényeg az,hogy jól álljon neki amit visel.Menjen az alakjához.F26
2009. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

A csupasz derekas dolognak híres neve van: Pics@naci

Olyan lány nem kell.

Divatmajmok sem. Nehéz beleszeretni részemről.


A divatot eleve buta dolognak tartom. Nem gondolkodik h mit vegyen fel: biztos jól áll az ami a többieknek.

Szólok, hogy nem.

2009. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

A derék ne legyen kint de ha csinos alakja van akkor én szeretem ha egy lány divatosan öltözködik :D tőllem csőgatya,napszemcsi,csillogo....polo(ismétlem ha jól áll neki) én szereretem :D

16/F

2009. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem ilyen téren csak két dolog érdekel. Öltözhet a csaj, ahogyan akar, de álljon jól rajta az, amit felvesz, és ne úgy nézzen ki, mint egy k*rva.


17/F

2009. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
szerintem vicces, hogy itt mindenkit lepontoztak:D vajon melyik típusú lányok?:)
2009. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Elég komolyan le vagyunk szavazva!Úgy látszik az elvont emo-s kiscsajoknak nem jönnek be a válaszok!Szar ügy!**
2009. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Vagy az is lehet,hogy a kis ribiknek sem tetszik.Érdekes!**
2009. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Olyan magasról ejtek a divatra hogy az csak na. Engem a divat érdekel a legkevésbé... jó nem azt mondom h öltözzön úgy akár egy 60éves de nem szeretem a divat majmokat... am ha tetszik a lány nem a divat miatt fog megtetszeni.
2009. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
A divatos csajok fognak lepontozni most de legyen :). én nem szeretem a divatos lányokat és csak a saját egyéniségű lányokra bukok. Szerintem is hülyeség a divat és hányni tudnék az olyan lányoktól. :S Saját stílusban sem legyen kinn a csípője mert azt se szeretem :S És még van olyan pasi aki ki mir gerjed kicsit. Én pl olyan lányokra akik inget hordanak :D de hát ez nagyon ritka manapság :S
2009. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!