Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti szívesen randevúzn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szívesen randevúznátok egy művészet-rajongó nővel?

Figyelt kérdés

Szívesen járok hangversenyekre/komolyzenei koncertekre, színházi előadásokra, illetve képzőművészeti kiállításokra.

Jó lenne egy hasonló partnert találni, akivel eljárhatnék ilyen helyekre, de úgy vettem észre, hogy inkább az idősebb korosztálynak tetszenek az ilyen érdeklődésű nők. (nálam +15-20 évvel idősebb férfiak)

Csak az én figyelmem kerülik el a velem egyidős, hasonló férfiak, vagy valóban nem léteznek?


21/N



2018. szept. 23. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Komolyzene, iparművészet jöhet, a többire vagy egyedül mennél vagy azzal a tudattal, hogy unatkozom. (elméletileg persze)

32/f

2018. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
A te figyelmedet kerülik el. Ők a többek által "lúzerek", vagy "fura fiúk"-nak nevezettek, akik nem egy 15 éves bnv mellett feszítenek a kondiból jövet, kitetkózva.
2018. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Veled egyidős férfiak,ezen behaltam :D
2018. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

Csak akkor, ha a zenetáborban lenne az első randink. Komolyzene jöhet, Bach a kedvencem. Szoktam néha hallgatni. Hangverseny nem vonz, de egy jó zongora hangverseny viszont felborul jó értelemben. Képzőművészet hidegen hagy, a színház sem köt le, csak ha tényleg érdekes darab menne. Akkor már inkább musical.


Na mikor furulyázol nekem? 😀

2018. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Alapból kerülöm a hozzád hasonló művészlelkű sznob nőket, náluk sunyibbakat keresve sem lehetne találni.
2018. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peca1000 ***** válasza:

Ha szingli lennék elkisérnélek.


Lehet, hogy még élvezném is, még ha nem is megyek ilyen helyekre.


A színházzal vigyázni kell, volt már, hogy olyan unalmas volt a darab, hogy majdnem bealudtam.


Szünetben hazamentem, és szóltam az akkori asszonynak, hogy hívjon fel, ha vége van, és visszamegyek érte.


Így is lett. :D

2018. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen arányban vannak a 21 éves körüli férfiak között ilyenek, de biztos, hogy vannak. Én is szerettem mindet ilyen idős korban is (kivéve képzőművészet általában).


Kár, hogy a színház nem olyan mint mondjuk egy jó sport edzés, ahol könnyebb ismerkedni.


Én mondjuk személy szerint nem feltétlenül tenném ettől függővé a kapcsolatot, ha egyébként illetek egymáshoz. Szerintem nem feltétlenül _csak_ olyan barátot érdemes keresni, aki pont annyira művészetrajongó mint te.


Máshogy fogalmazva: lehet, hogy csak annak kéne kizáró oknak lennie, ha egyáltalán nem érdeklődik a művészetek iránt. Lehet, hogy az ilyen alkalmak felére mondjuk vele tudnál menni, a másik felére meg egyedül/barátokkal?

2018. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szívesen randizom. Egymás megismeréséről szól. Akkor is szívesen randiznék, ha ebben a komolyzenei témában nem illenénk össze, mert attól még lehet más dolog, amiben pedig igen.


Amúgy kedvelem az ilyen puccba vágjuk magunkat közeget, a színházat, komolyzenét... De max évi kétszer elég nekem 🙂


27f

2020. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!