Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én lépjek vagy Ő? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lépjek vagy Ő? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Pár hete az egyik szórakozóhelyen megismerkedtem egy sráccal. Táncoltunk, beszélgettünk, elvoltunk, megadtam neki a számom. Másnap írt smst, később msnen is beszéltünk pár szót aztán a következő héten megint találkoztunk ott. Oda mentem hozzá, váltottunk pár szót, aztán megkérdezte, hogy táncolunk e. Jó táncoltunk, de ő csak mosolygott, nézett jobbra-balra, csak így álltunk egymással szembe, nem mondott semmit, pedig múltkor tök jól elbeszélgettünk. Meguntam és mondtam neki, hogy megkeresem bnőimet aztán utána nem is beszéltünk. Most megint lesz majd egy buli. Szerintetek írjak neki smst és elhívjam? Nem akarom, hogy azt higgye ien rámenős vagyok, csak tényleg érdekel. Mit csináljak? 17/L ő 21/F :)
2010. jún. 22. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én szerintem hagynám, ha igazán érdekelted volna akkor írt volna vagy beszélgetett volna veled.

L18

2010. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lépjél és adj sakk-matt-ot.
2010. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel! én tuti nem írnék neki! nehogymár te írj neki! 18/L
2010. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még annyit a srácról, hogy szerényebb, félénkebb típusúak közé tartozik. Láttam a haverja úgy bátorította, hogy oda jöjjön hozzám, tehát nem ez a nagy nyomulógép.
2010. jún. 22. 22:10
 5/7 Mendus ***** válasza:
Én a helyedben írnék neki eg kedves sms-t amiben elhívom a buliba! =) Semmi veszteni valód...gondolj bele fordított helyzetben, te hogy örülnél neki. Lehet most is várja az sms-d, csak ő már nem mer írni neked...ki tudja, próbáld meg!
2010. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szija^^ hát szerintem ne fuss érte ha annyira érdekesnek talált volna már rég felhívott volna :) Szal mondj le róla nem érdemes egy pasi után futni :)17L
2010. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ugye, ugye... megint a sok 'jégkirálynő', meg a kis elérhetetlen, lekezelő, lenéző lánykák. és akkor csodálkoztok, hogy nem kezdeményeznek a fiúk. "nehogy odamenj! nehogy írj neki! nehogy te kezdeményezz! mit akar tőlem az a kis ronda lúzer?! én sokkal szebb vagyok annál, hogy egy ilyennel kezdjek!" és mehet is a pofánröhögés. és a srác egy életre lelki nyomorék lesz. rohadtul kegyetlenek tudtok lenni, és magasról tesztek rá, hogy mit okoztok egy másik embernek, mert ti mindenek felett álltok. gőgből, vagy csak puszta makacsságból, barátnők előtti megfelelés miatt keresztülgyalogoltok bárkin. még olyanon is, akit esetleg kedveltek is.


ja, egyébként ha úgy gondolod, fontos neked, akkor léphetsz te is nyugodtan, nem fog összedőlni a világ. írj neki. és bocs, hogy így kezdtem a válaszom, nem neked szólt, hanem az első válaszolóknak. meg azoknak, akik magukra veszik. akinek nem inge... ugyebár. akinek meg inge, az nyugodtan... igen, Ági, te is, ha olvasnád.

2010. jún. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!