Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menyi időt várjak? Kinek kel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi időt várjak? Kinek kel most lépni?

Figyelt kérdés

Szóval meg ismertem 1 csajt Neten. Sokat beszéltünk már meg volt a szám csere is telefonon is szoktunk beszélni már!


Több szőr akartunk már találkozni csak a csajnak mindig közbe jőt valami most is közbe jőt neki valami és fel hívót, hogy most mégse jó hanem másik nap lenne jó!


Kő-vetkező a kérdésem! Szerintetek menyi az az idő amennyit várni kel mik keresem? vagy ő keressen?

Részemről én már meg tetem sokszor a lépést. Most itt nem azon van a hang súly hogy le akar rázni!!! ha-nem hogy meg várjam míg ő keres? Vagy én keressen és érdeklődjek a tali iránt?


2010. jún. 22. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy nagyon is akar találkozni csak kifogásokat talál ki mert izgul, de lehet, hogy nem kifogások hanem tényleg közbe jött neki valami(mondjuk ha megírnád mi szokott neki közbe jönni meg hányszor fordult elő ez akkor könnyebb lenne) szerintem most kicsit várj, hogy ő mondja a találkozás lehetőségét, de ha megint és megint közbe jön neki valaki akkor szerintem ne sokáig hagyd magad mert az ilyen nem sokat ér
2010. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem- túdóm a vá-lászt
2010. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!