Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen típusú lányok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen típusú lányok milyen testalkatra buknak leginkább pasiknál? Közepesen sportosan izmos, kicsit mackós, de erős pasikra például buknak?

Figyelt kérdés

A kérdés tudom sarkalatos, de érdekelnének a vélemények. Főleg ha ilyen típusú lány vagy. Itt most az alkat a lényeg nekem, nem a hajszín, stb.


Lány:

[link]


[link]


[link]


Férfi:

[link]


Kíváncsi vagyok, köszi. :)


2018. szept. 18. 02:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a férfinál is betehettél volna több lehetőséget. úgy néz ki, mint egy tápos csirke azzal a testtel.
2018. szept. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez egy tápos csirke lenne? Szerintem nem éppen.


De a kérdésre is tudsz válaszolni vagy most ez milyen pötyögés volt? :)

2018. szept. 18. 03:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk mi tetszik nekik?
2018. szept. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az a pasi már kissé testes kategória, de lehet hogy a képen szereplő lányoknak tetszene.
2018. szept. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
a képen szereplő pasi már koxos kategória, ez nálam kizáró ok.
2018. szept. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha a lufi testét BMW-vel furikázza, csukló vastagságú aranyláncot hord, és napi szinten 300 ezer van nála kp-ban, akkor bejön az ilyen kis cicáknak.
2018. szept. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoval azt kerdezed, hogy a vekony noknek bejon-e a "farmon dolgozo nagypapa test"? Mert eskuszom, a nagypapamnak van ilyen teste, aki rengeteget eszik(nyilvan zsiros, egeszsegtelen eteleket), viszont mellette kapal mindennap. :DD

Szoval a valaszom nem, marcsak azert is, mert ra emlekeztet, illetve mert alapbol nem jon be.

2018. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt lányokéhoz hasonlít a testem, elképesztően taszít az általad linkelt férfitest. Hamarabb feküdnék le egy kövér/zsíros férfival.


Szerintem ez a test egészségtelennek néz ki, biztosan idősebb, 35 feletti férfié, akinek valami komoly baja van. A nők általában az atletikus testet szeretik, nyúlánkabb formákkal, kevesebb izommal, kevesebb zsírral ès rugalmas bőrrel.

2018. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Max. apakomplexusos lányoknak jönne be ez a testalkat..
2018. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A második képre belinkeltél legalább egy Mens Physhique formát magas testzsírral. Mi értelme a kérdésednek? A második képen testépítőnek simán elmenne a forma, ha nem lenne ilyen zsíros. Nyilvánvaló volt, hogy ilyen sztereotip válaszok fognak jönni..

(Amúgy ha megnézed a fitness világot tényleg találsz rá bőven példát, hogy ilyen szőke, műmelles 0 iq-s lányokkal vannak együtt az ilyesmi testű férfiak.. )

2018. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!