Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S. Randira szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Randira szeretném hívni a kiszemelt lányt, hogyan? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Megismerkedetem egy aranyos lányal a suliba, most msn-en tarjuk a kapcsolatot. Nagyon úgy érzem, hogy beleszerettem. Hogyan és hová hívjam randira, hogy ő ezt ne érezze randinak, ott szeretném az érzéseimet elmondani neki.

A válaszban a korotokat és a nemeteket írjátok oda légyszi, köszi 20/F


2010. jún. 22. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
hívd el vért adni!
2010. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

msn kívül máskor is szoktál vele találkozni? Mert az ilyen meghívásokat lehetőleg személyesen kell intézni...ha meg minden veszik, msn kérdezd meg tőle, hogy nem isztok-e meg valamit. pl.: forrócsoki, arra buknak a nők

18/F

2010. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van -e kedved eljönni fagyizni/koncertre/házibuliba/akárhova?
2010. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, csakhogy én pont egy hete adtam vért, ő meg nem adhat,mert vérszegény. De tényleg az ötlet jó lett volna köszy :)
2010. jún. 22. 17:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajna most már csak msn-en beszélünk :(
2010. jún. 22. 17:59
 6/12 A kérdező kommentje:
Félek, hogy randinak érezné a meghívást. Amúgy meg egy nyugodt hely kéne, ahol mégsem vagyunk egyedül, de mégis kettesben és sok időnk lenne ? :)
2010. jún. 22. 18:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha a suliban is beszélgettetek anno, akkor egyszerűen kérd meg, hogy találkozzatok, olyat szeretnél neki mesélni, amit hosszú lenne leírni, meg szeretnéd pont neki mesélni, mert jóban vagytok...

Vagy rég láttad és talizzatok. Azt viszont ne mondd, hogy nem randi! TILOS!

2010. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kicsit azon is rágódom, hogy érdemes-e rögtön elmondanom az érzéseimet, lehet azzal mindent elrontok. Köszönöm az eddigi vélaszokat hasznosak volatk:)
2010. jún. 22. 18:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el kutyát sétáltatni vagy segíteni valamit (lecke, takarítás, szobanövényvásárlás, ruhavásárlás, mert hogy a nők értenek ehhez, te meg kevésbé)....aztán párszor csináld ezt meg...hozd a legjobb formádat...és majd a 2.-3. alkalomkor mond meg neki azt, h nagyon megkedvelted és nem lenne e kedve randizni velde vagy találj ki valamit.Amúgy most elszomorítalak.Mi olyan egyszerűek vagyunk, h a nők rögtön kiszagolják, ha tetszenek nekünk (vagy azért mert dögösek és alapelv szerint mindenkinek tetszenek, vagy eláruljuk a vislkedésünkkel, mind1)...ezért sztem kapisgálja, h akarsz tőle vmit, de eddig még nem koptatott le, ugye?Nem gondolod, h ez jó jel?
2010. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt mondjad neki, hogy szeretlek. Ettől meg fog zavarodni.

Inkább legyél vele nagyon udvarias, bókolj neki, dícsérd. És közben nézz a szemébe, éreztesd vele hogy nem közömbös számodra...

Így el lehet kerülni a hirtelen visszautasítással járó kínos szitut, viszont az üzenet átmegy.

2010. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!