Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhinnétek, hogy egy nő éjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek, hogy egy nő éjjel és hétvégeken is dolgozik?

Figyelt kérdés
Ismerkedek valakivel és azt mondja, hogy felerészt nappal dolgozik, felerészt éjjel, és van hogy hétvégente is, de több a szabadnapja, mint egy átlag munkarendű embernek. Szerintem kamu.
2018. szept. 9. 17:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Párom így dolgozott, 2 műszakra járt. 2 nap nappalos, 2 nap éjjeles, 2 nap szabadnap....igaz szakmunkás, nem diplomás. Na de akkor ezt figyeld. Én ha nem ügyelek minden hétköznap fél 8 tól fél 3 ig melózom. Ha ügyelek, akkor akár 32 órát is egyfolytában melóban vagyok. Pl, mint most is. 24 ezek, majd holnap jön a "sima" napom. Semmi szabadnapom nincs, csak a rövidített munkaidőm és a szabik, plus pár óra ünnepnapokért, amik néha jól jönnek, ha intézni kell valamit. Nos igen, üdv a diplomás egészségügyisek világában! Ja és 700-800 euro között keresek (Szlovákia) Egy nőhöz képest....!?
2018. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"De egy állítólag diplomás nóről beszélünk.

Én sose kényszerültem rá, hogy így dolgozzak és nem is tenném. Neki is biztos lenne más lehetősège."


???? :D

Gondolod, hogy csak az műszakozik, aki 8 általánossal áll a szalag mellett? :D

Elárulom, hogy nem. Csomó diplomát követelő munka is műszakos, pl én egy gyógyszergyárban dolgoztam egyszer egy nyarat diákmeló gyanánt, ott is minden műszakban volt külön qualitys, aki diplomával nem keveset keresett, és műszakban kellett járnia, mert lehet hogy meglepő, de az éjszaka gyártott terméknek is ugyanúgy meg kellett felelnie az elvárt minőségnek.

Ráadásul a sori operátorok között is sok diplomás volt, akiknek ez a meló jobban fizetett, mintha a szakmájukban helyezkedtek volna el.


Azt meg nem értem, miért "kényszerülne". Én speciel tök szerettem műszakozni, 3 hétből csak 1 hétig kellett korán kelni, mindig volt úgy időm, hogy eljutottam postára/bankba nyitvatartási időben (nálunk 8-16-ig van posta, nappalosként kb szabit kell kivenni, hogy be tudj menni), éjjel sokkal nyugisabb volt az egész munkahely, ráadásul egy rakat pénz jár érte, hogy nem csak nappal dolgozik az ember. Megvan a maga előnye.

2018. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Egy olyan nyomingernek magyaráztok a munkáról, aki nem is ismeri. Így felesleges.
2018. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!