Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhinnétek, hogy egy nő éjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek, hogy egy nő éjjel és hétvégeken is dolgozik?

Figyelt kérdés
Ismerkedek valakivel és azt mondja, hogy felerészt nappal dolgozik, felerészt éjjel, és van hogy hétvégente is, de több a szabadnapja, mint egy átlag munkarendű embernek. Szerintem kamu.
2018. szept. 9. 17:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy mi van ha prosti vagy valami ilyen? Elég jól áll anyagilag nő létére.
2018. szept. 9. 18:30
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozó vagyok, én is sokat dolgozom. Mi ebben a meglepő?
2018. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
98%

"nő létére" lol.

Amúgy nekem az egyik legjobban fizető diákmunkám (teljes állású dolgozóként diplomát igényelt volna) egy műszakos call-center volt, amiben a nyelvtudás miatt diákként a budapesti átlagbért megkaptam nyáron, amikor heti 40 órát bevállaltam úgy, hogy a szombat és vasárnap éjjel is benne volt. 0-24 call-centernél ugye a hétvégi és éjjeli pótdíjakból simán összejönnek a komolyabb pénzek, és minthogy elég sok helyre nyelvtudás vagy valamiféle speckó tudás igényeltetik, hát a diploma sem feltétlenül hátrány.

De azt nem értem, ha ismerkedsz valakivel hogyhogy nem tudod mi a foglalkozása? Oké, hogy a munkarendjéről tudsz, de magáról a szakmáról hogyhogy nem? Nekem ez annyira fura, én ha ismerkedek valakivel ez az első dolgok egyike, mert nem kis mértékben szabja meg az ember életét, hogy utcaseprő vagy ingatlanügynök (csak a rend kedvéért: utcaseprővel ezerszer szívesebben ismerkednék, mint ingatlanossal).

2018. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ezt a nőt, hadd találjon értelmes férfit helyetted. Szállodai recepción húztam le 4 évet. Képzeld, van nappalos meg éjszakás műszak. És hétvégén is érkeznek-utaznak vendégek. Orvosok is dolgoznak hétvégén, éjszaka. Tolmácsoknál is előfordulhat.
2018. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Tudom mi a munkája, legalábbis mond nekem valamit. Azért nem írtam, hogy ne ahhoz legyenek hozzászólások.

Nem úgy viselkedik, él, költekezik, mint aki egy városi átlagot keres.

Ha kérdőre vonom, biztos megsértődik, azt azért nem akarom.

Ő se nagyon vájkál az én életemben.

2018. szept. 9. 18:54
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
És az nem jutott eszedbe, hogy örökölt valakitől? Esetleg nyereményjátékon nyert? Netán vannak befektetései, amiből van bevétele? Mit akarsz te ettől a nőtől, ha nem hiszel neki?
2018. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Elég jól áll anyagilag nő létére."

Ez lenne az utolso mondatod, amit nekem mondasz.

2018. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem stimmel nalla...nem ertem mernem kuld el a fszba...
2018. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
6kor keltem, 8kor kezdtem, és még dolgozom kb. 10-ig. Viszont nem lennék olyannal, aki számonkéri, mikor dolgozom és mikor nem, sőt, prostinak nézne, mert szorgalmas és törekvő vagyok.
2018. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Igen is, tuti vannak ilyen személyek, mert gondolom igazán szükségük van a bevételre, így szinte bármit bevállanak.
2018. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!