Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek még van esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még van esélyem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akit még az ovodában ismertem meg (ovodatársak voltunk), azóta már eltelt pár év és hát a lány "megkeresett" és elkezdtünk beszélgetni.. rengeteget beszélgettünk, próbáltunk találkozni csak sose jött össze. Egy idő múlva minden kapcsolat megszakadt (több mint valószinű az én hibámból) Szerintetek van esélyem még? Tudom, bunkó voltam mert nemtudtam megbecsülni, de akkor nemis érdekelt annyira. Most döbbentem rá, hogy sokkal többet ér nekem aza lány, és hát szeretném megszerezni. Szerintetek mit tegyek?
2010. jún. 22. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Te most nem mondod komolyan hogy egy óvodás szerelmed után sírsz? Ami akkor volt, az lehet nem a mai korodhoz illő lenne, nem gondolod, hogy csak az izgalom hajt? Amúgy nem volt más lány az életedben, vagy aki iránt hasonlókat éreztél?
2010. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ovodás szerelem... 16 éves vagyok és már éreztem igy más lány iránt is
2010. jún. 22. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

keresd meg és kérj elnézést, hogy a múltkori nem jött össze. beszélj meg vele egy talit és vigyél egy szál virágot, tuti elvarázsolod, aztán meg ismerkedjetek, beszélgessteke...


sok sikert!

2010. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Legyél hozzá őszinte!Mondd el neki h mit éreztél akkor és most, kérj tőle bocsánatot amiért bunkó voltál vele!Persze nincs garancia semmire, de a lányok szeretik az őszinte beszédet.

hajrá

2010. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!