Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak hány hónap után adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hány hónap után adtok egy nőnek rózsát?

Figyelt kérdés

1 hónap után szoktatok rózsát adni?


Mit jelent ha egy pasi nem ad virágot 3 4 hónap után se?



2018. szept. 1. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Az első utca sarkon ahol meglátom le szakítom neki.. ilyennel nem várunk.
2018. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Rózsát? Azért rózsa nem minden árokparton található.
2018. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
sosem adok virágot:)
2018. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem minden férfi híve a virágadásnak. Vesd fel neki, hogy szeretnél virágot kapni.
2018. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Első randira rózsát hozott :-)
2018. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Az első randinkon kaptam a férjemtől, azóta sem. 😂 10 éve vagyunk házasok.
2018. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Egyszer első megbeszélt találkozón adtam, nem lett belőle semmi.

2 alkalommal küldtem virágot, egyszer valentin napra, egyszer nőnapra, nem lett belőlük semmi.

Egyszer sokadik találkozón, szintén egy szál virágot, mikor a házukba hívott el, nem lett belőle semmi.

Egyszer egy személyre szabott geoládába raktam egy plüssvirágot, nem lett belőle semmi.


Jelenlegi barátnőmnek több mint fél év után vettem egy szálat, utána kb. 2,5 évvel kezdtünk el komolyan járni. :D

2018. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
#7 voltam, ebből csak azt akartam kihozni, hogy qrvára ne csodálkozz, ha lóphaszt sem kapsz, mert felesleges pénzkidobás. :)
2018. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Amikor úgy érzem, hogy itt az ideje. Változó. Első randira sosem vinnék, csak teher cipelnie a nőnek.
2018. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bétó apó ***** válasza:
23%
Tőlem a nők már évek óta nem kapnak virágot. Anyukám a kivétel. Egyszer egy randin a szál virágra a csajszi azt mondta, "ezt minek kellett?", és aztán ott is hagyta az asztalon. Tudomásul vettem, hogy a nők emancipációja megvalósult, tehát ahogy nekem nem jár virág, úgy nekik sem...
2018. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!