Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy ilyen fiuval?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és sikeresnek tartom magam örök optimista vagyok bárkit jókedvre deritek sokat dolgozom de baromi jól keresek viszont spórolós tipus vagyok nagyon szeretem a romantikát sokak szerint túl érzelmes vagyok szinte semmivel nem tudom felidegesiteni magam és a piától sem vagyok agressziv (ha iszok mindenen röhögök) és ha mégis hosszabb idöre kell elmennem a munkám miatt akár a barátnömet is magammal vinném. egyetlen hibám hogy állandóan sexelnék ha van nimfomániás férfi akkor én az vagyok. a nök folyton otthagynak mert még magamon kivül el kell tartanom a beteg édesanyámat a 100%-os rokkant növéremet és az ö kislányát és mert mindig önzetlenül igyekszem segiteni másokon. van olyan nö egyáltalán akinek ez az ideálja.
2010. jún. 21. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Unalmas vagy.
2010. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez most komoly??
2010. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
spórolós is vagy, meg iszol is?? :)) kösz, inkabb nem..
2010. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító vagy és keress inkább párt magadnak a fiúk között. Meg biztos kicsi is a kukid.
2010. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
emberek ez tényleg komoly én tényleg ilyen vagyok!!!
2010. jún. 21. 14:59
 6/12 A kérdező kommentje:
csak ritkán iszom
2010. jún. 21. 15:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Más szóval egy zsugori f@sz vagy aki az anyjával él és mellesleg a társaság bohóca, ráadásul össze-vissza kúrogat. Hát ideális férfi vagy.
2010. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt szerintem igazából a valódi hátráltató tényező a beteg mama (jobbulást kívánok neki), a rokkant tesó meg a porontya.


Ha egyedül lennél és nem úgy nézel ki, mint Frankenstein akkor igazi főnyereménynek tartanának.

2010. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez így leírva szép és jó. Tökéletes lennél, de ha nincs csajod, akkor tuti van valami defekted...
2010. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hmm. Hát a leírtakból nekem bejönnél, mondjuk a sok romantika nem igazán. Meg az is zavarna, hogy mindenkinek csak segítenél és lehet, hogy így nem jutna időd rám. A nővéred, anyukád és a kislány gondozásában valószínűleg segítenék, persze amíg ők befogadnának a családba.

Hátt nekem ez a véleményem.

2010. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!