Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Lányok összejönnétek olyan fiuval kinek prosztatagyulladása van?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy összejönnétek e vele vagy inkább kerülnétek ?És ha kerülnétek mért ?
2011. máj. 18. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom kezelhető a dolog. Majd elmúlik egyszer. Nem értem miért lenne kizáró ok?
2011. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon hülye kérdés. Nekem meg durva fémallergiám van, összejönnél velem?


A prosztatagyulladás is egy betegség, ami nálam nem kizáró ok. Ha valakinél igen, akkor az egy idióta.


25/L

2011. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, és el tudom vele képzelni a dolgokat, akkor miért ne? Ez nem akadály, hiszen gyógyítható. Én személy szerint nem látom annak.... Fel a fejjel:)

Csaknincs ilyen problémád?:(

2011. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos van !és 2 éve nem akar elmulni .És azért kérdem mert ugye igy a szex nemugyan olyan jo mint amilyen lehetne..
2011. máj. 18. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:

A 25/L vagyok.


Figyelj, ez akkor sem kizáró tényező. Gondolom, amikor megismerkedsz egy lánnyal, nem az az első, amit elmondasz magadról, hogy prosztatagyulladásod van. Mire a szexre kerül a sor, addig eltelik egy bizonyos idő, kialakul egyfajta érzelmi kötődés részedről és a lány részéről is (legalább is normális esetben, ha nem egyéjszakás kalandról van szó), és ha csak azért hagy ott a csaj, mert neked ilyen betegséged van, akkor meg sem érdemel igazán. Egyszer rendbe jössz, hidd el, tény, hogy a prosztatagyulladás elég komoly dolog, és hosszadalmas lehet a kezelése, de nem gyógyíthatatlan. Úgyhogy fel a fejjel, és mielőbbi jobbulást kívánok neked!

2011. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál ezzel?
2011. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne szószerint nézd a "belsejét"!! A belső tulajdonságain van a lényeg, meg persze hogy jó-e a kapcsolatotok... A gyulladás meg kezelhető.
2011. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál .szedek is rá gyogyszert...
2011. máj. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!