Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két fiú közé szorultam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiú közé szorultam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, hogy a mostani pasimat msnen ismertem meg. Egy suliba jártunk( idén ballagtunk mind a ketten)és felvettem msnre hónapokig beszélgettünk, és 2 hónapja találkozgatunk és nemrégiben megbeszéltük h akkor együtt vagyunk.De mindeközben az egyik legjobb barátom( 15F) szerelmes lett belém és én is nagyon szerettem őt. Szerelemmel. De nem akartam erre a nyárra komoly kapcsolatot és megmondtam neki h majd pár év múlva remélem leszek olyan érett, hogy ne rontsam el mivel most tudom hogy csak tönkretenném az egészet ami köztünk van. Ő ezt nem értette meg és azt mondja csak játszottam az érzéseivel. Most nem beszélek vele, de a pasimmal továbbra is együtt vagyok( elég jól kijövünk, mindig meghallgat.. stb.. ) Nagyon hiányzik a legjobb barátom és nemtudom mit tehetnék a kibékülés érdekében. Szerintetek? ( bocsi ha hosszú lett.)
2010. jún. 21. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
GANG BANG!
2010. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szendvics. cheer
2010. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Huhh, hát nehét téma.. Szerintem maradj a mostani pasiddal, főleg, ha jól megvagytok. Persze ez attól is függ, hogy szerelmes melyikbe vagy? Mert ha a barátodba, akkor viszont a pasiddal szemben szemétség... Ugyanakkor ha a barátod nem érti meg, hogy te nem csak játszottál az érzéseivel, akkor még nem elég érett egy kapcsolatra..

Huhh, remélem értehetően fogalmaztam:)

2010. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg mégegyszer elmagyarázni neki,hogy nem akartad megbántani,ezért nem mentél bele a kapcsolatba.Ha tényleg olyan jó barátok voltatok,biztos tudod,hogy ,hogy békítheted ki.
2010. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Felhivtam telefonon pár napja de aztmondta hogy ezt most nem képes megbocsátani. és nem érti meg hogy nem csak játszottam. és a pasimmal nagyon jól megvagyunk, kedves meg minden és kezdem megszeretni de úgyérzem nem tudok úgy boldog lenni vele, hogy a legjobb barátom miatta utál.
2010. jún. 21. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet az is benne van h ő nem tud úgy tenni mintha csak barátok lennétek, és inkább próbál hanyagolni.
2010. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet.. de ezt nemtudom elviselni.
2010. jún. 21. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó hány éves vagy???

Az élet nem úgy megy, próbálj meg beszélni vele még 1-2 alkalommal és utánna lépj tovább.

2010. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2010. jún. 21. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!