Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ő ezt megtílthatja? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ő ezt megtílthatja? Vagy semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés
lécci segtísetek.egy szülő megtilthatja a 13 éves lányának ha van barátja ,hogy találkozzanak??
2010. szept. 8. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18 év alatt bármit megtilthat.
2010. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jó de akkor nemértem..ha szerelmes vagyok miért állít le engem??
2010. szept. 8. 15:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. Aminek legtöbb esetben az az eredménye, hogy a leányzó megtanul hazudni, elszökik, gyakran fogja használni az utállak szót...titkos találkák...
2010. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
naná, hogy megtilthatja. késöbb még örülni fogsz neki.
2010. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hátigen..de ezzel csak engem haragít magára..és tudja h emiatt nemfogom szeretnii..:SSS
2010. szept. 8. 15:52
 7/12 anonim ***** válasza:
micsoda egy hisztis tyúk vagy. már bocsi, de tényleg. mégis kinek képzeled magad ki vagy? egy kis porszem a világban. 13 éves vagy. ilyenkor semmi nem tart sokáig. egy kis idő és már nem fog téged érdekelni az a fiú.
2010. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azért tilt el, hogy 8. ballagásra ne kelljen neked babakocsit tolnod. Azért mert még fiatal vagy szexhez.
2010. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom azt hiszed, hogy ellened van a szülőd, de valójában figyelembe kellene venned, hogy neki sokkal de sokkal több élettapasztalata van. Nem véletlenül akar megóvni. Már itt is sokan lebeszélnek, nem azért mert szemetek, hanem mert ők már átmentek mindezen amiről te még semmit se tudsz. Annál jobbat nem tehetsz, minthogy 16 éves korodig legalább hallgatsz a szüleidre.

Tudom, nekem se hiszed el.

2010. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg van valami kifogásolható a barátodban.. sokkal idősebb? rossz társaságból való? nem hozzád való? hidd el később még meg fogod köszönni! sztem ülj le szüleiddel és kérdezz rá a miértjére a tiltásnak! de csak higgadtan! ha elmondják az érveiket talán látni fogod hogy igazságosan teszik-e!
2010. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!