Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnánk szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnánk szexelni?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok pénzünk a barátnőmmel és sem nála sem nála nem tudunk együtt lenni úgy, hol tudnánk mégis szexelni? valami olcsó pár órás szobát kéne kivenni én arra gondoltam, segítsetek h mennybe kerülnek az ilyesmi helyek!

ha meg van jobb helyszínötletetek akkor azt is várom.

köszi:)


2010. jún. 21. 00:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%

Aki olyan szintre nem jutott el, hogy egyedül kitalálja hol szexeljen, az mit akar?????

20L

2010. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
barátoknál, pl koliban?
2010. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

20/L Ugye NAM ADUNK válaszként KÉRDÉST?!

Amúgy meg te sem vagy értelmesebb, mint a kérdező, mert ha úgy lenne, akkor már régen elmondtad volna neki a helyes választ.


Szerintem 1-2 órára nem lehet kibérelni Motelt. Inkább 1 éjjszakára lehetne.


De vannak olyan helyek is, ahova csak házastársak mehetnek egy szobába. Arra majd azért figyelj.


F21

2010. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Erdő széle jó ilyenkor, csak kicsit kiábrándító tud lenni ha épp háttulról tolod a csajt és egy krva kullancs mászik a lábadon amit észreveszel :D
2010. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
11:12!ahogy mondod a csaj meg arra se jutott el h szexeljen:S:D
2010. jún. 22. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!