Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak az 1. randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az 1. randin?

Figyelt kérdés
Anyukám kolleganőjének a lánya megtetszett de az a baj kb. 10 éve nem találkoztunk csak láttam a képét. Mondtam az anyjának hogy átugornék hozzá egy pár könyvért mert kellenének a sulihoz (ürügy) a kérdés az hogy hogyan tudnám 2. randira csábítani nem akarom hogy az legyen hogy bemegyek odaadja a könyveket azt csá. Azon is gondolkoztam hogy elhivom elötte valahova hogy megbeszéljem vele mik kellenének de az annyira átlátszó szerintem. Igazából nem vagyok egy kezdeményező típus engem mindig a lányok szedtek fel:) és nagyon nem tudom hogy mit kell ilyenkor csinálni miről kell beszélgetni stb.
2010. jún. 20. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
dörgölődj hozzá a szőrzetéhez
2010. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
hát ez kúúúrvanagy puruttyaaa szörzet getszííííí káromkodásszürő neszeneked
2010. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először találd ki, hova teszed a könyveket =D netán ha az egyiket rekordidő alatt "kiolvasod", a lapok közé hajtva egy tetszőleges tartalmú papirost visszajuttathatod hozzá, bár ez lehet gyenge próbálkozás lenne, inkább kevesebb ürüggyel, egyenesen kezeld, többet használ az önbizalmadnak. esetleg kérdezd meg, nem-e őt láttad múltkor a barátjával... ha szerencséd van, a válasza "nincs barátom", ellenkező esetben pedig megspórolsz vele egy csomó várakozást vagy fölös töprengést =)
2010. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Fugg attol, hogy milyen jellegu konyvek.

Ha ismered, akkor tudhatod, miket szeret. Esetleg akkor pluszban elkerhetsz tole a kedvenc temajahoz kapcsolodo konyvet is, es lesz legalabb valami "urugy", amirol beszelgethettek eleinte (azert csak eleinte, mert kesobb mar jon a tobbi).

Ha egeszen veletlenul szepirodalmi, vagy tudod a kedvenc irojat/koltojet, esetleg megkerdezheted, hogy melyik a kedvenc verse. Esetleg azt is, hogy melyik a kedvenc szerelmesverse (aztan amikor visszaadod neki a kotetet, elo is adhatod ;) ).

Nagyon sok fugg attol, hogy mit szeret a holgy, es hogy ismered-e egyaltalan. Ha nem, akkor kutass kicsit (iwiw, myvip, facebook, stb)..

2010. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az első 2 válaszadónak az "értelmes" megjegyzéseket. Egyébként tankönyveket kértem tőle kölcsön.
2010. jún. 21. 08:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem a könyvekért cserébe (köszönetképpemnn) hívd el fagyizni vagy vacsizni vagy vhov a :)
2010. júl. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!