Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Divat ma még a levélír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Divat ma még a levélírás? (fontos)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy lánynak egy szép levelet írni. Nem ismerjük egymást, egy párszor láttam már és nagyon bejön. Csak a lakcímét tudom, ezért elhatároztam, hogy írok neki egy szép levet.

Szerintetek jó ötlet? :) Tetszene neki?/Ti örülnétek egy levélnek?


Csak komoly válaszokat köszi :)


17/F


2010. jún. 20. 22:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Írtam! És kérlek, arra az e-mail címre írj, amit a levelemben megadtam. (mondjuk már meg is változtattam arra, szóval no problem ;)
2010. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ha nem divat? Ha szereted miért ne? Én tudom a kiszeltem msn-ét mégis irtam neki egy levelet. Szerintem irj neki levelet.
2010. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Lyon ***** válasza:
Én most levelezek a barátnőmmel. nagyon unalmas már az internet, mert eléggé felületes. A levél viszont tényleg egy örök emlék marad és tudsz olyanokat írni bele amit interneten nem tudsz annyira hitelesen kiadni magadból. No meg ott a kézírás, mint fontos tényező. Mi is csak gondoltunk egyet és írtunk egymásnak. Sztem tök jó móka, meg elég izgalmas is. SZÓVAL NE TÖRŐDJ SENKIVEL, AKI GÚNYOL EMIATT!!!!!!
2010. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!