Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Divat ma még a levélír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Divat ma még a levélírás? (fontos)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy lánynak egy szép levelet írni. Nem ismerjük egymást, egy párszor láttam már és nagyon bejön. Csak a lakcímét tudom, ezért elhatároztam, hogy írok neki egy szép levet.

Szerintetek jó ötlet? :) Tetszene neki?/Ti örülnétek egy levélnek?


Csak komoly válaszokat köszi :)


17/F


2010. jún. 20. 22:01
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
köszi nektek! :D
2010. jún. 20. 22:34
 22/33 anonim ***** válasza:

Írj csak neki!:) én nagyon sokat kaptam annak idején és mindegyiket örzöm, pedig van férjem és gyermekem is.

Nagyon jól tud esni, még késöbb is mikor nosztalgiából elöveszi:)

Sok sikert!:)

22/L

2010. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves a csaj. Gondolom korodbeli lehet. Viszont ekkor lehet, hogy a szülei nagyon gyanakvóak lesznek, gondold el, kap egy ismeretlentől egy levelet, mit gondoolhatnak a szülei? Persze, szép dolog a levél, ha ismered a feladóját. De pld én fiú létemre kaptam már levelet csajtól akit nem ismertem az egyik az volt , hogy anyámék jól kiröhögtek a másik meg, hogy folyamat üldözési mániám volt, hogy vajon hol figyel a kiscsaj. Ezek a hátulütői egy levélnek. :)
2010. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

22:41-eshez csatlakozom. Nekem is mind megvan,és jól esett, amikor kaptam, még attól is, akinek az érzéseit nem tudtam viszonozni.

Meg fogsz lepődni, de nemcsak a lányok, de még a fiúk is örülnek a levélnek. Én egyszer még a kapcsolatunk elején írtam egy meglepetéslevelet a barátomnak. Elérzékenyült, tetszett neki ez az "ódivatúvá" váló dolog (lehet pont azért, mert nagy kocka...),pedig nem egy kis nyálas, túl romantikus, lányos gyerek. A levelet meg emlékként őrizgeti. :D

2010. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
szerintem simán írhatsz neki levelet,ez tök aranyos és a lány is örülni fog.de ha nem akkor mindegy és hagyd a fenébe.megpróbálni megpróbálhatod:)különben neten ismerkedni amugy is gáz.
2010. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Mondjuk attól is függ, hogy te hogy rzed, hogy bejössz-e neki. Mert ha nem, akkor lehet, hogy tolakodásnak fogja érezni. De ez nem 100%. Én mindenképp örülnék neki. Még ha nem is úgy alakul, csak barátok maradnánk, de legalább tudnám róla, hogy rendes ember. Ha meg bejön, akkor büszke lennék rá, hogy így "ismerkedtünk meg". :)

Hajrá!

15/L

2010. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. jún. 21. 10:12
 28/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Én imádok levelet kapni. :) Szerintem ez olyan személyes, érzelmes, rendkívüli manapság, amely biztosan meglepi majd őt. Gondolom, "komolyak" a szándékaid, ha 17 évesen igazi, kézzel írt levelet szeretnél küldeni egy lánynak. A mai világban százból egy srác, ha erre "vetemedne" :). De tényleg.

Azonban ez attól is függ, ő milyen típus. Nem feltétlenül kell romantikus alkatnak lennie ahhoz, hogy örülni tudjon egy levélnek, mert szerintem minden lányban, ha nem is mutatja, rengeteg az érzelmesség. De ha te olyan személyt szemeltél ki, aki, miután hazamegy, első, hogy bekapcsolja a gépét, és minden hónapban egyszer nézi csak meg a postaládát, az elég kemény meló lesz. Mert, gondolj bele, msn-en animált rajzok egész sora csábítóbban hat egyesek számára, mint néhány szépen hurkolt betű. Mindenesetre, én csak ösztönözni tudlak, hogy megírd, majd el is küldd azt a levelet, amely 1. ne legyen hivalkodó, 2. csak a megismerkedést és annak körülményeit taglalja, 3. feltünteti a saját elérhetőségeidet (javaslom, hogy ha már levélben írsz neki, akkor a saját levelezőcímedet add meg neki). És azt sem árt tudni, hogy ilyenkor köszön be a nyaralások, nagy költözések, hetes/hónapos külföldi utak egész sora. Érdemes tehát mihamarább munkához látnod!

Sok sikert! ;)

16/L

2010. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. jún. 21. 12:03
 30/33 A kérdező kommentje:
utolsó: esetleg írnál nekem egy privátot? :) Szeretnék kérdezni tőled valamit...
2010. jún. 21. 12:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!