Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm volt pasija randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm volt pasija randira hívott. Mit gondoltok erről a helyzteről? (tovább: lent)

Figyelt kérdés
megkérdeztem a barátnőmet és ő azt mondta nem haragszom ha elmegyek. De vmi közbejött és lekellett mondanom. Amikor a fiú feljött msn-re megkérdeztem, haragszik-e, de ő azt mondta hogy nem. Aztán tök bunko vt velem. És röviden közölte hogy mennie kell. dobott egy sziát és ennyi. Lelépett.szerintetek mi történt? lehet hogy csak kihasznált engem?? nem ilyennek ismerem a fiút...de azt mondta, nem rég verte át egy másik lány...lehet, hogy csak féltékenyé akarta tenni velem? vajon csak erre kellettem vna neki? szerintetek? most mit tegyek?
2010. jún. 20. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt pasi tabu és ennyi
2010. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mérges lett, mert azt hitte, hogy csak azért nem mennél el vele, mert a barátnőd megtiltotta, de még ezt sem merted neki bevallani.
2010. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
oltás
2010. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de elmondtam neki, hogy miért nem tudok elmenni vele...

és még azt is mondtam, hogy máskor szívesen elmennék..

2010. jún. 20. 21:21
 5/9 A kérdező kommentje:
am bocsi a helyesírási hibákért...és amiért pár helyen érthetetlenül írtam pl.: "nem haragszom ha elmegyek"-az igazából nem haragszik ha elmegyek lenne:P
2010. jún. 20. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a barátnő exe tabu téma, még ha megengedi, akkor is fáj és rossz a lánynak:/
2010. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
persze....ezért akartam én is elkerülni...de őt sem akartam megbántani és a bnőmmel már eléggé rég jártak...azóta újra haverok lettek....és ő szivessen látna minket együtt...mivel álmai hapsijával van együtt..
2010. jún. 20. 22:52
 8/9 anonim válasza:

Elkepzelhetonek tartom, hogy a srac mar nem fog kezdemenyezni, szoval ha a baratno rabolintott, akkor most hivd el te!

Talan furcsa a helyzet, de ha a baratnodnek van mar azota parja, akkor nem hatranyos. Inkabb elonyos, mert tudod, hogy mit szeret a srac, nem kell 0-rol kezdeni..

2010. jún. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat =)

Sokat segítetetek:P

2010. jún. 21. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!