Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok értelmes lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok értelmes lányokat?

Figyelt kérdés

20/F vagyok, budapesti. Hol találok normális, értelmes lányokat?

Nem nézek ki rosszul, eddig már próbáltam neten, buliban, de egyik se igazán a stílusom. Mindig csupa plázacicába és bunkó csajba futok. Aki meg jól néz ki, arról is hamar kiderül, hogy belülről tök romlott, vagy jobb esetben csak felszínes.

Szóval hol lehet rendes csajokkal ismerkedni? Elsősorban Budapestre gondoltam. Köszi!


2010. jún. 20. 17:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nemtudom,hogy pl suliba jársz-e,ottis megtalálhatod a párodat,vagy ha dolgozol,a munkahelyeden is tartsd nyitva a szemed...hát bulik közül maximum házibulikban lehet rendesen ismerkedni szerintem,és nekem a netes ismerkedés se tetszik,de lehet,hogy tévedek,szerintem igazából nem lehet behatárolni,hogy hol találsz értelmes csajokat,összevissza mindenhol akad:) Csak kérdés hogy megismerkedtek-e vagy elkerülitek egymást! Elöbb utóbb ugyis találsz magadnak valót!Nekem ez a véleményem! Sok sikert:)
2010. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eriggyél falura ott még nincsenek agy mosottak!
2010. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én az vagyok...

csak,hogy 14 éves és az nem éppen ideális :D

2010. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én egy budapesti lány vagyok, szerintem próbálkozz azzal, h közös programokat szervezel a kapcsolatban élő haverjaiddal és a barátnőikkel, ilyenkor a lányok általában hoznak magukkal pár barátnőt.

vagy tudom ajánlani mondjuk a szabó ervin könyvtárat, oda sok lány jár, főleg vizsgaidőszakban.nem ciki, simán le lehet ott is szólítani valakit ha tetszik.persze a könyvtár önmagában nem biztosíték arra, h értelmes lányok lesznek, de meg kell próbálni:)

20/L

2010. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, egyetemre járok, de ahova járok, ott szinte alig vannak csajok, és már mind foglaltak.
2010. jún. 20. 17:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet bár vidéken lakom. Nem rég ért véget a fősuli, de nem találtam senkit és én is jártam/járok bulikba, de minden megfelelő lány foglalt. :S Igaz a sulim tele volt/van jobbnál jobb csajokkal, de csak külsőre jók, amúgy mind plázap.csa.
2010. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor tippeket kérek nyárra. Nincs egyetem, nincs könyvtár, nincs vizsgaidőszak. Tehát hova mennek ilyenkor a rendes lányok?
2010. jún. 20. 17:52
 8/12 anonim ***** válasza:
vagy otthon vannak, vagy a városba sétálgatnak, strand, bulik 17L
2010. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pláza,étterem,strand, a love.hu ajánlanám
2010. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok,rendes,de nem éppen ideális énse..xD
2010. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!