Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék vele összejönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vele összejönni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni tőletek! Összeismerkedtem egy sráccal pár napja egy buliban, sokat beszélgettünk, rengeteget mesélt magáról és nagyon megtetszett! Azt mondta én is tetszem neki. Ezért szerettem volna ha lenne ennek folytatása, de ő azt mondta nem szeretne komoly kapcsolatot, mert jön a nyár és haza költözik Pestre. Továbbá elmondása alapján rengeteget csalódott a nőkben, a komoly kapcsolatokban, senki sem fogadta el olyannak, amilyen. Én viszont úgy érzem, hogy számomra Ő a tökéletes. Mikor elváltunk csak annyit mondott keressem meg az egyik közösségi oldalon, és meg is találtam, de nem tudom mit írhatnék neki. Félek az elutasítástól. Szeretném neki bebizonyítani, hogy én nem akarom bántani csak boldoggá tenni! De nem tudom hogy tegyem! Ezeket elmondtam neki akkor éjjel is, de mintha meg sem hallotta volna:( Én megtennék érte bármit, elutaznék utána Budapestre is akár(120km), csak,h vele legyek! Vagy várnék rá szeptemberig... Mit tegyek, hogy adjon egy esélyt? Szeretném elnyerni a bizalmát! Kérlek segítsetek! Köszi előre is. 22/L
2010. jún. 20. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj valami MSN vagy hasonló elérhetőséget és nyáron sokat beszélgess vele. Ha jobban megismer akkor talán ő is belédszeret, akár nyáron is. Nyaranta úgyis többet utazgat az ember, simán találkozhattok még. Jelezd felé, hogy érdekled, de ne rohand le nagyon.
2010. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vannak még ilyen lányok:)?és ha nem tetszel neki?de egy próbát megér.
2010. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lekoptatott, csak te nem vetted!
2010. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeptemberig nehogy várj. Ha tetszel neki biztos meg fog keresni.:) Szerintem írj rá ezen a közösségi oldalon, vagy kérd el az msn címét /telefonszámát. Ha bejössz neki, biztos nem fog visszautasítani :) Sok szerencsét! :)
2010. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A második kommentelőnek: vagy 10x elmondta, hogy mennyire tetszem neki. Már rá kellett szólnom mert idegesített:D

A harmadik kommentelőnek pedig: lehet, hogy ez lekoptatás volt, bár nem hiszem,h akkor reggel 6ig ott maradt volna velem beszélgetni vagy már én sem értem....:S

Többieknek is köszi, felveszem vele a kapcsolatot...:)

2010. jún. 20. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:
majd számolj be hogy sikerült,azért én drukkolok második voltam:)
2010. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Most kezdtem el neki írni az e-mailt...fogalmam sincs mit írjak:S Majd beszámolok róla:)
2010. jún. 20. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a srác is elmondta neked, hogy mennyire tetszel neki és abszolult jó volt a beszélgetésetek is aznap akkor nemtudom elképzelni azt, hogy a srácnak ne tetszettél volna meg vagyis ne indult volna meg benne valami. Sajnos a mai világban sokszor kell csalódni és van akinek elege van az ilyenből és lehet ez a srác is ilyen, hogy megelégelte a csalódást és lehet bizonytalan is magával szemben. Én azt tanácsolom neked, hogy vedd fel nyugodtan vele a kapcsolatot és beszélgessetek, flörtölj vele msnen vagy akár e-mailben is, hogy lássa, hogy igenis bejön neked és nemcsak a levgő beszélsz így az önbizalmát is erősíted és kitudja a távolság ellenére is szép párkapcsolat alakul ki majd a kettőtök kapcsolátából.:)

Sok szerencsét kívánok neked.

(18/F)

2010. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!