Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék összejönni Vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni Vele?

Figyelt kérdés
14 évesek leszünk mindketten szeptemberbe. Óvodáskorunk óta ismerjük egymást. Első osztályos korunkig hetente többször is találkoztunk, utána évente párszor, neten beszélgetünk. Eddig nem is tetszett, de utolsó találkozásunknál bele szerettem (nem olyan baromi helyes, de helyes és nagyon jó személyisége van). Odajött köszöni meg megkérdezte, hogy mi van velem, utána meg öten voltunk, és engem kínáld meg a söréből meg a cigijéből is, mást nem! És féltékeny lett mikor a másik fiú is adni akart a söréből. Nincs barátnője! Nem egy faluba lakunk kb. 10-15 km távolságra, de majd valamikor lemegyek és akkor kihívom. Hogyan közelítsem meg a témát?
2011. aug. 23. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát alapvető esetben azt mondanám, hogy ne aggódj, mert ha tényleg látszott rajt h. féltékeny, akkor nyert ügyed van. Az meg h. ismeritek egymást régóta, az jó pont.

De nem ezt mondom.

Hanem azt, hogy mi a kurv*a fas*zért bagózol, meg iszol 13 évesen?

2011. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"14 évesek leszünk mindketten szeptemberbe"

"engem kínáld meg a söréből meg a cigijéből is"


Baráti jótanács: Hamár kiírod a korodat, akkor ne írj ilyen cigis-piás dolgokat mert le fognak szólni, ahogy azt most én is tenni fogom. Remélem 14 évesen már a drogjaival is téged kínál meg először :DD

2011. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már mindegy az egész, mert tudom, hogy nem szeret :/
2011. aug. 23. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!