Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a velemenyetek erröl a 43...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek erröl a 43 eves pasiról, aki ennyire vitte?

Figyelt kérdés

Magyarul , se munka , se jogsi, azt mondja hogy cukorbeteg mintha ez lenne az oka barminek is

Se múlt semmi

Ti kezdenetek kapcsolatot vele ?



#sesemmi
2018. júl. 27. 21:06
1 2
 1/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
61%
Még csak beszélni sem beszélnék vele ember. Az ilyenek csak arra jók, hogy lehúzzanak a gödörbe.
2018. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Komolyabb betegségek mellett is dolgoznak emberek, tehát a cukorbetegség nem magyarázat. Nem kezdenék vele.
2018. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Ennyiből nem mondanék véleményt, mert vannak dolgok amikről az ember nem beszél, és olyan munkák is, amit nem ver nagy dobra. Főleg nem akkor ha első alkalommal találkozik valakivel.

Szóval szerintem várd meg, hogy kiforrja magát a dolog.

2018. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
jobb az élete mint a tiéd,mert ahogy elnézem te vele foglalkozol,és nem magaddal
2018. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

millió egy ilyen férfi van a világon, aki leszarja az életét.

nem tudom minek kellett ehhez kérdést kiírni meg véleményt kikérni, gondolom csak savazni akarod az illetőt.

a válasz szerintem elég egyértelmű.

2018. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Férfiként elég furának tartom, hogy 43 évesen a mai világban ne legyen jogsija valakinek, még 33 évesen is fura lenne. Az egy dolog, ha valakinek átmenetileg nincs munkája, de szerintem ez nem lehet kifogás, hogy cukorbeteg. Rákos emberek is dolgoznak, már nem azért. Szerintem mentálisan gyenge ő, én több mint 10-el fiatalabb vagyok, de már sokkal többet elértem az életben.
2018. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha te sem kezdenél vele, akkor miért érdekel?

Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja!

2018. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszokat !

Es ez hasonló helyzetu nöre is igaz ? Aki ennyi idös es ennyire vitte? Vagy a nö mas kategória? Föleg ha felnevelt egyedul egy gyereket?

2018. júl. 27. 21:54
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Jogosítvány miért ilyen fontos? Nem értem

Engem nem érdekel hogy van-e jogosítványa annak akivel össze akarok jönni

Nem értem ez miért kritérium vagy lényeg

Munka az fontos számomra így akivel össze jövök elvarom hogy ne otthon üljön és dolgozzon.

Nem kezdenek mert öreg papa hozzam 😀😀

24N

2018. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A cukorbetegség nem ok arra hogy ne dolgozzon. Jogsit meg nem mindenki akar. Nem tudhatjuk hogy mi van a háttérbe.
2018. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!