Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit érzek iránt és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit érzek iránt és ő irántam? (lent)

Figyelt kérdés

van egy fiu aki a legjobb fiu barátom és én neki az ő legjobb barátja.Msn-en sokat beszélünk és szinte mostanába csak miatta megyek fel msn-re.Telefonon is beszélgetünk nagyon sokat.Mikor találkoztunk nagyon joban vagyunk de csak mikor sokkal kevesebben vannak köröttünk akkor elengedjük magunkat.Nagyon jokat beszélgetünk viccelődünk.Egyszer megkértem hogy kisérjen ki a buszmegálloba és örömmel kikisért és beszélgettünk erről:nem akarta h az eddzője felismerje ekkor beszéltünk..


˝egyszer az eggyik ismerősöm csak azért smárolt le mert nem akarta h felismlerjék" -mondtam én ő meg megkérdezte h mit tettem erre én meg mondtam h felpofoztam .Ő azt mondta h kiprobálhatnánk.Azon veszekedtünk h hogy ki kezdje én a pofonnal vagy ő a smacival (de csak vilccből sztem) A busszmegbe megöleltük egymást és azt akarta minden áron h késsem le a buszt.Mondtam neki hogy akk csak este van buszom ő meg nyugottan és boldogan mondta hogy az jo :D s.Mikor felszáltam a buszra többször is hivott.Mostanában nagyonö hiányzik az ölelése és ő is.Órákon át is beszéltünk utánna tellon és szobajött h lejön hozzám már majdnem meg is beszéltünk mindent mikor utánna már 2 napja nem elérhető a tellon 2se msn-en.Mi a véleményetek erről a srácrol akarhat valamit?. (többször is azt mondta h gyönyörű vagyok... Meg msn-en mindig azt irjuk h imádlak szeretlek de ez semmit nem jelent cseak baráti szinten.De mindenért könnyen megbocsát.


Mi a véleményetek róla? és szerintetek érez valami többet mindt barátság???

csak NORMÁLIS választ köszi


2010. jún. 19. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A mesédből ítélve 14 év körül lehetel, és én azt szűrtem le hogy igen a srác akar tőled valamit csupán valami szerintem közbe jött neki és azért nem tudod elérni se msn-en se telón és ez úgy jön le neked hogy le akar rázni egy kicsit.De megnyugtatlak hogy nincs gáz.De ha ez bartáság volt és még mindíg az.Akkor figyelmeztetlek hogy ha egyszer szerelem lesz és vége lesz, akkor már soha nem lesztek olyan jóban mint az előtt, szal barátok nem nagyon lesztek utánna.Ez tapasztalt hozzászólás ne legyen kétséged.Te viszont már szerelmes vagy, de még nem biztos csak fellángolás, de majd az lesz, na persze tini szerelem, ez teljesen eltér a nagyokétól.Sok sikert nektek, de ismétlem egyszer ha ennek a szerelemnek vége , többet nem lesztek barátok, ez mindíg így szokott lenni, és ha barátok lesztek, sem lesztek már olyanok mint voltatok.A kérdésedre a válasz....te szerelmes leszel ha megcsókoljátok egymást és valószínűleg ő is.Eddig még azt érzitek hogy hiányzik a másik, ez fellángolás, de tutti hogy több lesz mint barátság.Majd meglátod ha megcsókoljátok egymást, szerelem lesz.na csüvesz én mentem.
2010. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jo baratsag nagyon konnyen szerelemme alakulhat...te adtal volna neki pofot ha lesmarolt volna?? Szerintem tobbet is erez irantad mint te gondolod...Es talan h el is higgyed itt van az en ket tortenetem ami pont ide tartozik. 1. Volt egyszer egy haverom akivel rengeteget beszeltunk msn-en es sokat hulyeskettunk eggyutt. "Hazastarsak" voltunk :)). Sokszor en is csak erte mentem fel msn-re. Nagyon jol megvoltunk egy csomot de csomot hulyultunk is. A vegen kideult h tetszettem neki. Meg most is tetszem neki. A 2. az ugyancsak egy haverommal volt akivel olyan jol megvoltunk h testverekkent szerettuk egymast. Adott nekem par jelet, marmint a combomra tette a kezet meg meg simogatott stb. Vegul most jarok vele. Szerintem ez tobb mint baratsag mar. Hagy h a dolgok magatol alakuljanak es meg ossze is johettek :)
2010. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mind kettő választ.De még egy kérdés.Ha nem bolondulok bele és hagyom hogy a barátság testvéri szeret et maradjon akk idő mulva kifűl az érzés??
2010. jún. 19. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Első kommentelő vagyok" (lavina=szerelem)


Úgy sem fogjátok kibírni...."a lavina elindulásához kell egy robbanás" ami már megtörtént, ;-)

2010. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!