Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl kedves vagyok, ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kedves vagyok, ezért nem látja bennem a férfit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem,ő bír engem meg aranyosnak tart de épp ez itt a baj...aranyosnak.... ezért nem látja bennem a férfit...Mit tegyek hogy megváltozzon...hogy viselkedjek vele hogy felkeltsem az érdeklődését?Ugyanolyan típusú ember mint én...nem az a diszkósp*csa..mint ahogy én sem vagyyok az a partyarc..helyes,kedves ,aranyos és gyönyörű,de ő mindig is a bulis k*csögökre bukott,akik pont az ő ellentétjei..3 szor meg is járta szegény:S Esetleg van rá esély hogy rájöjjön hogy a másik tipusnál kellene probálkoznia?
2010. jún. 19. 02:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát Pesten pont a legnagyobb ribancok vannak, úgyhogy ott nehezen fogsz találni normális csajt magadnak.. de azért ne add fel, és azt ajánlom, hogy tényleg ne változz emiatt a csaj miatt, mert te normálisnak tűnsz
2010. jún. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Igen az alllllap vonzalom megvan :)

Utolsó válaszolo: nem úgy változok meg hogy diszkós leszek..hanem kicsit másképp öltözködöm ilyesmi, igaz eddig nem nagyon követtem a divatot,meg próbálok lazább lenni ilyesmi.. (bár hozzáteszem h ne azéért szeressen ahogy öltözök nah de mégis legyen igényes az ember)

2010. jún. 19. 02:15
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat :)
2010. jún. 19. 02:16
 14/20 anonim ***** válasza:
Amikor nála vagy véletlen öntsd le magad valamivel aztán vedd le a felsőd. :D
2010. jún. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

:P nemrossz ötlet :D

Egyébbként szereti az izmos hapsikat :D én meg elég jól alakulok izooomzatilag :D

[link]

Kb így :D bár lehet h ez már sok a lányoknak (most nem arccoooskodni akartam) :):D

2010. jún. 19. 02:25
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
ilyen izmos vagy és nem látja benned a férfit?? hát nem azért 1 csomó diszkób.zi van akinél még én is izmosabb vagyok.. (lány vagyok) sztem nem attól lesz valaki férfi, hogy diszkóba jár..;)
2010. jún. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit sok. Lényeg, hogy neki tetszen. ;) Ennél azért ne nagyon legyél izmosabb.
2010. jún. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 19. 02:39
 19/20 anonim ***** válasza:
A lány egy picit túlontúl felszínes akkor, nem úgy látod? Én imádom, ha bármiről el lehet beszélgetni egy férfival, nem csak a hétvégi ki-hogy-rókázta-le-a-másikat bulikról :D Ez már sivár, ahogy a diszkós csirkefejű köcs*gök lelkivilága is. Mondhatnám, hogy nem elég érett, de 19 évesen én a saját anyukámnál többet tudtam az érzelmekről :D
2010. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Azért mert a nőknek a tahók jönnek be, akiknek az IQ-ja megegyezik egy raklapéval.


Még a normálisaknak is. :(

2010. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!