Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl kedves vagyok, ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kedves vagyok, ezért nem látja bennem a férfit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem,ő bír engem meg aranyosnak tart de épp ez itt a baj...aranyosnak.... ezért nem látja bennem a férfit...Mit tegyek hogy megváltozzon...hogy viselkedjek vele hogy felkeltsem az érdeklődését?Ugyanolyan típusú ember mint én...nem az a diszkósp*csa..mint ahogy én sem vagyyok az a partyarc..helyes,kedves ,aranyos és gyönyörű,de ő mindig is a bulis k*csögökre bukott,akik pont az ő ellentétjei..3 szor meg is járta szegény:S Esetleg van rá esély hogy rájöjjön hogy a másik tipusnál kellene probálkoznia?
2010. jún. 19. 02:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

MÁÁÁÁJOOOORKÁÁÁÁ

EXTÁZIEMÓSÖN ÓÓÓÓÓÓÓ

2010. jún. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát ezzel a válasszal nem degítettél ki :D
2010. jún. 19. 02:06
 3/20 anonim ***** válasza:

Nincs mindent leírtál, az ilyen g3cik kellenek a csajoknak...

Szerencsére én is ilyen vagyok, hány éves?

2010. jún. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1 ilyen csaj miatt nehogy változni akarj!!!! ha ő a diszkós b.zikra izgul, akkor megérdemelte, hogy 3x szívott!! sztem te jobbat érdemelsz, keress egy olyan lányt, aki TÉGED szeret, elfogad olyannak,ami vagy, és ha normális vagy tényleg (ahogy leírtad) nehogy elkezdjél diszkóba járni, így is kevés normális ember maradt ezen a szánalmas bolygón
2010. jún. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
19 és én is..de természetre belsőre meg ilyesmi teljesen egyformák vagyunk... és nagyon jóóóól kijövünk egymással...
2010. jún. 19. 02:09
 6/20 anonim ***** válasza:
Dobsz róla képet? Nyaljam ki a plcsádat!! (:
2010. jún. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

2:09

Normálisnak mondanámn magam :)

Igaz h kicsit a romantikusabb alkathoz tartozok(amit sajnos a mai lányok nem szeretnek).

Arányosan ki i s vagyok gyúrva, focizok is.. no cigi,no pia.. és hát mégsem találok csak olyat akinek nemkellek :SPedig akit szeretek azért mindent megtennék :S dehát ez van pedig Pesten lakom ahol elég sok lány van de ááá ....

2010. jún. 19. 02:11
 8/20 A kérdező kommentje:
Neharagudj de képet nem teszek közzé róla :)
2010. jún. 19. 02:12
 9/20 anonim ***** válasza:
Légy szenvedélyesebb és legyen egészséges önbizalmad. Akkor már egy kedves férfi leszel neki. (remélhetőleg) Alap vonzalom meg van köztetek?
2010. jún. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
jó megértem, hogy jól kijöttök, de ez akkor sincs rendben, hogy emiatt meg akarsz változni, vagy ha már megváltoztál (de is diszkós lettél) akkor már nem ő fog kelleni mert akkor már a diszkók.rvákra húz majd a farkad...
2010. jún. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!