Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el "randizni"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el "randizni"?

Figyelt kérdés
Bocs,csak nem szeretem használni ezt a szót:D Na szóval,tetszik nekem egy fiú,és szeretném elhívni valahova,(helyszín az nem fontos,le van vajazva) csak...nem tudom,hogy vessem fel a témát..Mert azért mégse vethetem oda neki,falusi paraszt módon,hogy "Há',jó lönne egyöt ketőőőt találkozni.Tudod,az a randi vagy miaz.a gyakorikérdések.hu-n óvastam miaza." Naszal értitek a lényeget :D bár kicsit túlspiláztam,én már csak ilyen vagyok.Hogy hozzam fel a témát?=)Elméletileg nyáron átfog jönni,de ez a téma is nagyon nyögvenyelősen megy vmiért...(Pedig a srác is kedvel engem..)Kérdés adott ^^
2010. jún. 19. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
írd rá a melleidre és mutasd meg neki :D
2010. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem adott annyira a kérdés... A helyszín fontos, mert oda lehet elvezetni a beszélgetést, és a végén kinyögni: Te, elmehetnénk, megnézhetnénk etc.

De semmi gáz nincs abban, ha durr bele a közepébe megkérdezed, hogy "lenne kedved eljönni .... ?

Ennyi infóból ennyit tudok kihozni.


22F

2010. jún. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Há',jó lönne egyöt ketőőőt találkozni.Tudod,az a randi vagy miaz.a gyakorikérdések.hu-n óvastam miaza." Naszal értitek a lényeget :D bár kicsit túlspiláztam,én már csak ilyen vagyok.Hogy hozzam fel a témát?
2010. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet van barátnője. Attól még tetszhet neki más... (Bocsi, csak kicsit ismerős a szitu...)
2010. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője.Ennyit még tudok :D
2010. jún. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!