Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam vagy hogy legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom,volt már sok ilyen kérdés, de azért én leírom a saját történetemet.

Van egy srác akinek tetszem, és ő is nekem.

Fogunk majd találkozni ujra.

Az első találka már meg volt.

Második találkán már szerintem megakar majd csókolni. Mert ahogy mondja, nagyon szeret és már nagyon hiányzok neki.

De én még nem csókolóztam ő már viszont igen.

Én már szeretnék túl lenni rajta, de viszont félek. Pedig nagyon szeretném én is.

De mégse szeretném neki elmondani, hogy még nem csókolóztam.

És sajnos nem tudom, hogy első csókként, hogyan és mit kell.

Lehet,hogy most többen is azt fogják írni , hogy magától jön ami biztos, hogy igaz de azért mégis valaki írna valami bíztatót?:)

Kérem ne bunkózzatok. :)

Előre is Köszönöm.

16/L


2010. jún. 19. 00:00
 1/5 A kérdező kommentje:
:D
2010. jún. 19. 00:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd h ő vezessen... azután meg mond meg neki h kaptál már finomabb csókot, ezután nem fogja azt hinni szűzplcsavagy
2010. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kössz :S
2010. jún. 19. 00:35
 4/5 anonim ***** válasza:

miaz hogy "túl szeretnél lenni rajta". szerinted miaz? foghúzás? hogy túl kell lenni rajta?? omg... a legjobb pillanat az egészben amikor tudod hogy megfog történni de még nem még nem és közeledtek de még mindig nemtudni egész biztosra hogy meglesz e de mégis tudod és közben mégse és mindjárt és mindjrát és mindjárt és na akkor...


ne akarj túl lenni rajta, előtte és közben a legjobb... ;)

és MAGÁTÓL JÖN!!! fölösleges ettől félni no :)

2010. jún. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vard meg hogy o csokoljon hamarabb Ha megcsokol hunyd be a szemed es csinald aszt amit o :P
2010. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!