Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csajozzak így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak így?

Figyelt kérdés

Kicsit komplikált a helyzet,de megpróbálom röviden és tömören. Egy néhány ezres kis faluban élek és mint minden faluban itt is ismer mindenki mindenkit.Amelyik lány nem ribanc az foglalt,nekem pedig komoly kapcsolatra lenne szükségem.A szomszédos településekről is sokmindenkit ismerek,de még sem találok olyan lányt akivel szivesen megismerkednék.Amíg suliba jártam addig nem volt gond.Most viszont melózok és a szabadidőmben nem nagyon van kedvem messzebbre indulni bulikba vagy egyéb rendezvényekre.A netes társkeresőkkel pedig az a baj,hogy akivel jól kijövök az a világ másik oldalán lakik...Elköltözni nem akarok,mert minden más téren jól érzem itt magam.

Valami jó tanács esetleg ötlet kellene a problémámra! Előre is köszönöm a válaszokat!

21/F


2010. jún. 18. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

20:28-as vagyok

:) Hátakkor nem tudom.Ott van a válasz második fele,de egyébként tényleg passz.



Eszembe jutott erről egy vicc:


Mit mond a nőgyógyász ha meló után bemegy a kocsmába?

...

...

Végre arcok!

:)

2010. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én mondjuk azt nem hiszem, hogy azt a néhány ezer falubelit mind ismered, legfeljebb látásból. Szerintem ha vannak ilyen közös összejövetelek, multaságok, falunapok, akkor ott kéne ismerkedned.
2010. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!