Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők örülnétek egy ilyen meglepetésnek?

Figyelt kérdés

Ha egy 10 emeletes panel ház tetején, lenne, a csillagos ég alatt, egy asztal, saját elkészitésű vacsora,lágy zene, stb.

Örülnétek egy ilyen estének?

És ha igen, mivel lehetne még szebbé tenni azt az estét?

(nem éppen a szexre gondolok).


Köszönöm elöre is az értelmes válaszokat!


2010. jún. 18. 18:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Én nem vagyok romantikus, nagyon nem, de ennek még én is örülnék. Hisz belegondolnék hogy mennyit fáradozott miatta a párom stb. Szerintem remek.

Beszélj már a párommal hogy csináljon nekem egy ilyet :D


Ja! És a száztagú cigányzenekarral még hangulatosabb lesz XD

Na jó, nem.

2010. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Add meg a barátod tel.számát és szolok neki! :)
2010. jún. 18. 18:18
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Mire vissza értek hogy vacsoráztok, a megtermett kancingányok nem hogy a kaját, de az asztalnak esnek már neki baltával.
2010. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a választ.
2010. jún. 18. 18:19
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte legyek panelek között semmi sem romantikus.
2010. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%
Egy szál vörösrózsa és bonbon ajándékba :) Ez tutti levenné a lábáról :) ezzel várd, majd jöhet a vacsi
2010. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki, meglepne, de mivel egy-két amerikai filmben már ez a meglepetés elcsattant, így kicsit szomorú is lennék, mert nem a saját ötleted volt.

Arra gondolnék, hogy nem önmagadat adod, nincs fantáziád és kicsit hatásvadásznak érzem.

Pont arra gondolnék egész vacsi alatt, hogy utána szex lesz a "fizetség".


Inkább hívd meg egy sétahajós vacsorára, ha már mindenképpen enni akarsz. Vagy evezzetek ki egy közeli tóra és vigyél piknik kosarat salátával, hideg gyümölccsel stb.

2010. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
sztem nem rossz ötlet, nem mindennapi, de ha a szunyogok feljutnak addig akkor legyen nálad szunyogriasztó..mert a végén még nem ti fogtok vacsizni, ahnem a szunyogok fognak titeket megenni....:S:D
2010. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

ma 18:21!


Köszi a tippet!



Én még egy filmet sem láttam amiben ilyen lett volna.

Csak hát gondoltam a sétahajozás és ott vacsi az nem olyan egyedi, mert ott nem kettesben vagyunk és nem én fözök neki hanem a hajón dolgozó szakácsok. :)

Az meg hogy szex....nem tudom miért kell minden romantikus estének szexnek lennie a végén?

Lehet ugyis fantasztikus egy este hogy nem szexel zárjuk le. Vagy rosszul gondolom?

2010. jún. 18. 18:29
 10/25 anonim válasza:

Ez egy tuti ötlet...

De a vacsi előtt adj neki valami különleges ajándékot, amit szeretnek a lányok:-Csoki

-Virág(jó egy szál rózsa, vagy egy szép csokor bármilyen fajtából)

-Ékszer

vagy bármi ami az eszedbe jut

2010. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!