Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira mit vegyek fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira mit vegyek fel? Ti mit vettetek fel? Nem akarom túlgondolni a outfitet . Csak lazán 😊

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ami komfortos neked :)
2018. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ruhát, meg cipőt. Valami alsónemű sem árt.
2018. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Legyen alkalomhoz, helyszínhez illő (elegáns étterembe ne menj farmersortban). Legyen a stílusod, ne legyen túlzottan különböző attól, amit tőled megszokott, ha már régebb óta ismeritek egymást. Ne legyen nagyon túlgondolt (pl. lányoknál ne legyen 600ezer ékszer a szetten). Legyen kényelmes.
2018. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Farmer, póló, frissen mosott haj.
2018. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Farmer, valami lenge felső, ing,lehetőleg semmi sem túl színes. pl kék farmer, púder színű vagy fehér vagy szolid mintás ing, felső. lapos talpú kényelmes cipő, papucs, szandál. könnyed smink én parfümöt sem tennék, elég, ha ugyebár előtte frissítő fürdőt veszel.
2018. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak nekem nem derül ki, hogy fiú vagy lány?

Így most merjem ajánlani, hogy egy kényelmes, nyári ruha és egy szandál? Mindegy, csak a lábad borotváld le előtte.

2018. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

farmerszoknya+poló+szandál;

ha hideg volt, ősz pld.: blézer, poló, farmer, wesko csizma

Sosem variáltam túl, inkább hétköznapibb voltam tudatosan. Semmi kirittyentés:)

2018. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az utcai viseletnél egy kicsit elegánsabbat, amiben vonzónak érzed magad
2018. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lány/nő a kérdező
2018. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok (22) bocsii :) én altalában sportcipőben meg conversben járok . Farmer meg póló. Az úgy jó ? Van farmerszoknyám is :) csak beszélgetünk, sétálunk . Nem megyünk semmi extra elegáns helyre :)
2018. júl. 16. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!