Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hivjak randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjak randira egy csajt? és hova érdemes?

Figyelt kérdés
nemudom hova mehetnénk,hogy hivjam el. adjatok tippeket. előre is köszi.
2010. jún. 18. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
"Szia! Van kedved meginni velem valamit?" És kávézó/teázó. Nyáron nagyon kellemes jeges teát szürcsölgetni egy frissítő beszélgetés közben :).
2010. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló jól írta.Beülhettek kávézóba/teaházba/cukrászdába.(ami szabad téren van) Sok sikert! (:
2010. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beszélgetés közbe felveted, hogy elmehetnétek valahova sétálni ha van kedve hozzá. Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de szerintem meghívhatod egy fagyira vagy csak egy sétára egy szép parkban.
2010. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és mit mondjak ha nemetmond? mert szégyellném h elutasitott. vagy nemis szégyelném hanem olyan furcsa rossz érzés...
2010. jún. 18. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha nemet mond:"Bocs csak megkérdeztem"

Magadban:"Sz*pjál le te kiélt sz*tbaszott k*rva!"

2010. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
legutóbb amikor fagyizni hivtam egy csajt kinevetett! kicsit félek ezért. 26vagyok. és eddig minden kapcsolatom a küzdésem nélkül jött össze és randik nélkül. haverságból hipphopp járás átmenet nélkül. és ezért nemtudom hogyan kell.
2010. jún. 18. 13:22
 7/10 A kérdező kommentje:
hasonlóan intéztem. de azért rosszulesett.
2010. jún. 18. 13:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha elutasít, majd lesz más ;)
2010. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha elutasít, még egy kicsit próbáld megpuhítani, már ha tényleg nagyon bejön...
2010. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne fagyizni hívd..az gyerekes..kávézni:)
2010. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!