Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közöségi portálon ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöségi portálon ismerkedés?

Figyelt kérdés
Egy ilyen oldalon írtam egy lánynak, hogy szívesen beszélgetnék vele, de nem válaszolt. Loser dolog volt írni, vagy ő nagyképű?
2010. jún. 18. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja. Lehet 1 hülye pcsa! Írj többnek. Nem gáz, ha a cél lebég előtted, azaz egy jó dugás! Hajrá.
2010. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért nem pont erről volt szó, de köszi
2010. jún. 18. 08:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ott ismertem meg egy tök jó fej srácot =D Mármint így néha láttam mert a sulinkba jár, de azt se tudtam ki az, aztán bejelölt facebookon, meg mindig kommentelünk meg mostmár élőben is beszélgetünk =)

De ez szerintem csak így működik, hogy utána találkoztok személyesen minél előbb. =)

Csak ki kell fogni a megfelelő embert =)

Meg amúgy is minden mostani barátunkat valamikor ismeretlenül kaptuk, és csak aztán ismertük meg őket.

Szok sikert

16/L

2010. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja (előző vagyok) és hogy nem válaszolt, több dologtól függ, pl hogy mit írtál neki? Nagyon nyomulósat vagy nem. Meghát lehet, hogy te is jó fej vagy, a csaj is, csak egyszerűen nem jössz be neki. Nem kell elkeseredni, tovább kell lépni =)

16/L

2010. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj. Bátraké a szerencse. Inkább az ő bunkósága ha nem válaszol. Én nő vagyok, de minden szívbaj nélkül írok bárkinek ha kell. Ha válaszol jó, ha nem akkor sem történik semmi, lépek tovább.
2010. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki
2010. jún. 18. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!