Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan èrjem el hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan èrjem el hogy egy pasi kezdeményezzen nàlam?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha ő nem akar tőled semmit. Brühühühü.
2018. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Játszmázás helyett kezdeményezz nála te. Állítólag képes vagy rá.
2018. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés biztos a felnőtt kategóriába való?
2018. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csábítóan mosolyogj rá.
2018. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz te!


Nagy hülyeség, hogy a férfinek kell kezdeményezni - sokszor befürödtem már, hogy a lánnyal szemeztünk vagy néztük egymást, vagy csak nekem tetszett, és amikor megszólítottam "Van párom!" és hasonló szövegekkel leráztak... szóval már én is háromszor meggondolom, hogy megszólítsam-e a csajt.

27/F

2018. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. lépés: Mély szembe nézés, szép mosoly...

2.Ha nem veszi a lapot, akkor megismétled 2-3x, ha meg már beszélőviszonyban vagytok,

a fentiek +kedves vagy vele ( kedvesebb, mint sima haverokkal) és keresed a társaságát.


Elég szokott lenni. Ha nem akar semmit, akkor meg felesleges többet teperned. Ha tetszel neki, a fenti elég.

N

2018. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Komolyan érdeklődj felőle, legegyszerűbb a hobbijával kezdeni. Miért-, mióta űzi, mik a távlati célja vele, stb.
2018. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki ha te kezdeményezel nála.
2018. júl. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6, de az is lehet, hogy a személyisége tetszene meg neki. Nekem pl. nem annyira jött be egy nő külsőre, de egyszer pár percet beszéltünk. De anélkül nem érdekelt, hogy mosolyog vagy mit csinál.
2018. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9

Nem írtam, hogy ne beszélgessen vele! :)

És nem azt írtam, hogy kukán mosolyogjon csak rá hónapokig, csendben. Erre vnatkozott a 2. mondatom is pl.

2018. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!