Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most erre mit mondjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Szóval... 29 éves. Én 14. :$ És kérdezte, hogy találkozhatnánk, stb... De nem járnánk, hanem lefeküdnénk... Most nem tudom, erre mit válaszoljak...
2010. jún. 17. 19:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

semmiképpen ne!!! nagyon vigyázz magadra!!!!! több bajod is lehet belöle minth elvenné a szüzességed!

vigyázz maggadra komolyan! meg ha kivánod is a sexet legalább majd olyannal akit szeretsz!!

és rem ez nem kamu kérdés.....vagyis hát jobb lene ha kamu lenne...mert ez durva h ilyen van a valóságba!

2010. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
tényleg nem kamu kérdés, ez van Magyarországon... :(
2010. jún. 17. 19:54
 13/18 anonim ***** válasza:

Küld el a fenébe! 19:14-el értek egyet, ne hagy hogy behülyítsen. Főleg ha ezt így jelentette ki mint ahogy írtad. 14 évesen ne ez legyen a legfőbb dolgod, és ne ilyen idős pasival. 1-2-3 év múlva úgyis jóval több, és korodbeli fiú lesz majd. Ezt nem éri meg bevállalnod.


33/F

2010. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem így jelentette ki, hanem, h egy-két éjszakát együtt lehetnénk, vagy amennyit szeretnék...
2010. jún. 18. 00:11
 15/18 anonim ***** válasza:

Az előtted levő vagyok. Háát, ebből is csak az tűnik ki nekem, hogy csak összefekvést akar leginkább.. Sztem ne erőltesd, nem vagy lekésve semmiről, és csak amiatt ne tedd meg mert pl. már az osztálytársnők is túl vannak rajta (nem tudom, csak példa). Annyit nem ér, és később jobban megbecsülnek érte. Még én sem tartanák sokra olyan lányt akit könnyen megkaphatnék.


33/F

2010. jún. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) nem is azért, mert az olyan menő, stb..., hanem már késznek érzem magam hozzá.
2010. jún. 18. 06:26
 17/18 anonim ***** válasza:
Az,hogy késznek érzed magad rá,még nem feltételezi azt,hogy készen is állsz.felesleges lenne beleugranod ilyesmi,nagy butaság lenne.S ha mondjuk Ő például nem gondol a védekezésre,mert felelőtlen,Te meg teherbe esel,akkor mi lesz???Vagy ha párszor használ,aztán otthagy,megaláz?Vagy rossz híredet kelti,és mindenki ezen fog csámcsogni?Ezeket gondold végig!
2010. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
oké. én mindig gondolok a védekezésre...
2010. jún. 18. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!