Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Sokat számít nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Sokat számít nálatok ha egy srác ki van gyúrva?

Figyelt kérdés
Nem túl nagyon, de van rajta izom. Sokat számít, vagy annyira nem?
2010. jún. 17. 11:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Anyukádnak add elő magad ne a neten, csoki
2010. jún. 17. 11:48
 12/17 anonim ***** válasza:

Látom, lassan összejön az első bunyód is.


Amúgy meg nem mindenkinél számít a tapasztalataim szerint.

2010. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
inkább az számít hogy ne legyél ilyen bunkó paraszt L/17 mert az egyáltalán nem szimpatikus hogy nem szóltak be semmit te meg játszod itt az agyad
2010. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem az a lényeg, hogy látszólag kigyúrt legyen egy pasi, hanem, hogy férfias testalkata legyen, és erős.

De veled sztem semmi gond nem lehet. Sokkal jobb, ha szeretsz valamit sportolni, ahelyett, h gyúrni járnál, és a kinézeteddel többet foglalkoznál...nekem ez többet jelentene.

De ez egy egyéni vélemény, kinek mi. :)

18L

2010. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha vékony vagy és magas akkor semmi gond, de azért szánj rá egy-két hetet edzőteremre, hidd el, lehet hogy unalmas de megéri.
2010. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hallgatni fogok rád, köszi szépen
2010. jún. 17. 16:29
 17/17 anonim ***** válasza:
Legyenek rajta persze izmok..az soha nem hátrány,de legyen ez mellé agya is:)
2010. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!