Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavarja a fiúkat a női kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a fiúkat a női kezdeményezés? Ezzel nem vesztik el az érdeklődésüket? "vadászösztönüket? "

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 06:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez érdekesen néz ki. Elég félénk vagyok, így valamifajta ráutaló magatartás, biztatás kell. Ugyanakkor viszont tényleg ott lehet ez a vadászösztön dolog. Nem tudok értékelni egy lányt, ha láthatóan odadobja nekem magát. Tehát kell az, hogy úgy érezzem küzdenem kell érte, udvarolgatni és csak utána lesz az enyém. De mondom, hogy ez kicsit ellentmondásos nálam, mert ha a lány nem ad kezdetekben biztató jeleket, kvázi nem kezdeményez, akkor ugye bele se kezdek a dolgokba. Gondolom másnál máshogy van, én ezt kicsit hátrányomnak is tartom, hiszen nehéz így ismerkedni. Aki nem lép felém, azt meg se próbálom. Aki meg nagy lépésekkel jönne, attól menekülök. :DD
2010. jún. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is félénk vagyok,és egyszerűen nem érzem olyannak magam aki tudna kezdeményezni.Beleszerettem és fájna ,ha az én rossz lépésem miatt nem úgy reagálna.


Köszönöm a válaszodat:)

2010. jún. 17. 06:37
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nemtudom...mondjuk eljönnél kikapnád a brémet és nemvenném ki a kezedből...szal jó ezígy
2010. jún. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha csak finoman teszed, nem, de nyilván, ha az előttem szóló által írt módon teszed, akkor annak olyan eredménye lesz, hogy a haverjait is hívja, avagy mindenkinek dicsekszik, mekkora luvnyát szedett össze :)
2010. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem ez fiútól függ. Valaki túlzottasn büszke magára és zavarja. Valaki csak örül, hogy nem neki kellett megtennie az első lépést(ha biztrosan úgy érze mint te). De ha nem érdekled, attól lehet kedves. Nálam már volt ilyen. Visszautasított, de csak azért mert fiatal vagyok(nyilván volt más oka is, de mindegy...). Szóval őt csak a kor zavarta, de ha egyidős lettem volna vele akkor simán mehetett volna minden. Utána az én kedvemben akart járni, biztosan lelkiismeret furdalása volt. Szóval ez fiútípustól függ. Próba-szerencse;D
2010. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ja igen én regéltem itt előzőnek:D Szóval azt még hozzátenném, hogy finoman csináld, szóval utalj rá de ne térj rögtöna tárgyra:D
2010. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én imádom ha egy csaj kezdeményez.
2010. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én elég félénk típus vagyok, ha nem is kezdeményez, de az jól jön, ha egyértelmű jeleket küld, mert akkor az azt jelenti, hogy lehet esélyem. De igazuk van sokaknak, hogy onnantól a fiúnak kell továbblépni.

De ha egy lány közeledik, kezdeményez,nem utasítom el, ha bejön nekem is.

2010. jún. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a lelkesítő válaszokat :)
2010. jún. 18. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!