Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire vagytok megelégedve a pasik, "bátorságával" kezdeményezés terén?

Figyelt kérdés
Mennyire sűrűn próbálkoznak nálatok,túl sok a beszari alak?Milyenek a mai fiúk női szemmel?Köszi előre is!
2010. okt. 8. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Most tegyem föl a kérdést, hogy fiúk(nem "pasik"), milyenek a mai lányok(nem "csajok") férfiszemmel?
2010. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ritkán de előfordul hogy iszonyúan nyomulnak akkor meg legszívesebben elküldeném haza. De pl most is van aki bejön és szemezünk de nem lép...kicsit elszomorít, bár nem akarom hogy nyomuljon csak hogy jöjjön oda hozzám és beszélgessünk. Sajnos én ennyire bátor nem vagyok hogy odamenjek.
2010. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15:53: Ha te nem vagy annyira bátor, hogy megtedd, amit szeretnél, milyen alapon várod el ezt mástól?
2010. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből két kategória van. Az egyik a túl nyomulós, és általában ezek azok, akiknek nem kéne. Egyből jön oda nyalizni, és ömlik belőlük a sok szánalmasabbnál szánalmasabb csajozós duma (ideig a legrosszabb az volt, amikor egy srác azt kezdte el taglalni, hogy az "ilyen szép arcokért robbantak ki régen a háborúk" és miután nem sok reakciót kapott az ilyen dumákra jött a "te annyira titokzatos lány vagy" duma.) A másik kategória pedig, akiről igazából lerí, hogy tetszel neki, szemezel vele, bátorítod, mosolyogsz rá és nem mer semmit lépni. Arany közép út ritkán van. Pedig az sose baj, ha egy srác próbálkozik, ha van annyi intelligenciája, hogy észrevegye, ha esetleg nem kívánatos.

20/l

2010. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok megelégedve. komoly nagyon sok a lányos fiú. csak szemeznek egy csomóan, kezdeményezést meg tőlem várják. tudom, megkérdeztem 1 idő után őket. nem vagyok beképzelt, derám sok metálos hosszú hajú pasi hajt - én is ezt a stílust szeretem - helyesek is, de nagyon félnek az elutasítástól. Tegnap pl be nem állt a szám mikor egy csapattal voltam, ammiben egy helyes fiú is volt. Komoly, majdnem vért izzadtam mire önbizalmat kapott. Szóval nem tudom mi történt, de a pasik nagyon nyuszikká váltak. Tessék odamenni a lányhoz, és ismeretlenül is elkezdeni vele beszélgetni. Egyszer élünk. Nem fog elutasítani, olyan nincs. Ha nem tetszel neki akkor is csak mosolyog. És a mosolygás a rosszabb eset, szóval nem tudom minek félni:) 19L
2010. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

15.52

1.Nem a kérdésre válaszoltál

2.Olyan kérdést teszel fel amilyet akarsz,de ha ez nem érdekel akkor mi a f@szomnak válaszolsz,hülyeséget?:O


Többieknek köszönöm!

2010. okt. 8. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:

igazábol szerintem nem azal lenen a baj hogy odamenni egy idegen csajhoz ha a csajok tudnának egyértemü jeleket küldeni hogy és nem néznének olyan üres tekintettel hogy

se egy mosoly se semmi és akkor most honna a fenéböl tudjam hogy esetleg van e esély anál a acsajnál vagy lerázna valami hülye dumával szóval szerintem a csajoknak is lenne mit fejlödniük

2010. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó:talán ne olyanokkal akarj kezdeni, akik láthatóan tesznek rád =)
2010. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!