Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjek a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Most jöttem össze egy lánnyal és nem tudom hova vigyem légyszives segítsetek. Ha számít Kecskeméti vagyok.
2010. jún. 16. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

fagyizni.^^

azt mindenki szereti:p

2010. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az már megvolt valami más ötlet?:S
2010. jún. 16. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

simán sétállni:)

jajj és nyamm a pizzát és imádja mindenkii*-*

2010. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mozi, kiállítás, koncert, színház, kávézó, ha szerettek olvasni, akkor könyvesbolt, ha zenét hallgatni, akkor lemezbolt, stb.

Sok boldogságot nektek:)

2010. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mért nem viszed el hozzátok filmet nézni...? tuti tipp nekem kedvenc(L) meg a barátiadhoz is elviheted bandázni...stb...stb...van motorod? annak is örülne ha megmotoroztatnád....esetleg séta a parkban....vmi tó mellet...nem tom h kecsón van e ilyen....esetleg egy kis esti séta ..csillagos éggg.*_*(L)

lehetőségek tárháza áll előtted csak fedezzétek fel!:)

Sok szerencsét!!

14Ł

2010. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valász adóknak mostmár tudom hova vigyem!!!:D
2010. jún. 17. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!