Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok a kor külömbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a kor külömbség?

Figyelt kérdés
Fel vet 1 lány msn re és talizni akar helyes meg aranyosnak tünik és talizni akar edig minden oké de baj az hogy csak 14 éves én meg 2 hete töltötem a 18 at szerintetek sok ez a kor külömbség?:/
2010. jún. 16. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hááát sok.ha nem tudsz várni a sexel meg nem tudsz hozzá igazodni.

amugy ha megértő vagy akkor elmegy :)

2010. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nekem nem csak a sexre kell 1 lány ha bele szeretnék akkor várnák míg kell csak akkor az a 4 év nem ugyan az mint 18-22 :/ hát nem tudom bele menyek -e a taliba ö nagyon akar most is gépel msn en 1000el
2010. jún. 16. 22:00
 3/20 anonim ***** válasza:
Végül is helyesírásilag az ő szintje alatt jársz...
2010. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, de írni igazán megtanulhatnál.
2010. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

hát szerintem bele mehetsz :)

feltéve h nincs más kiszemelted és nem törnéd össze lelkileg :)

amugy nagyon ritka az a 18éves aki várna a sexel csak a bnője kedvéért :D

2010. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
sztem sok. akárki akármit mondhat, ebben a korban, még sok. annyira nagy az értelmi különbség, hogy na. És amikor ketten vagytok együtt, akkor nem annyira zavaró, mert simán lehet, h. jól elvagytok. De társaságban, ha bárhova mentek máshogy viselkedtek, ha bármilyen probléma felmerül akár nálad, akár nála, akkor teljesen máshogy közelítitek meg. Szóval szerintem nem igazán éreznéd azt, hogy van valakid, hogy valaki van melletted. És szerintem ez fontos egy párkapcsolatban.
2010. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

azért azt ne felejtsük el h vannak sokkal érettebb lányok a koruknál :)

szerintem egy próbát megér.aztán ha nem jön össze akkor a sok korkülönbségre lehet hivatkozni :)

2010. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
utolso hát valami ilyesmire gondoltam én is most pl ha haverok közé megyünk :/nagyon nehéz most döntenem :/ha 15-16 lenne simán bele menék :/meg gondolom azért de válaszokat el fogadok még :D
2010. jún. 16. 22:08
 9/20 anonim ***** válasza:
mikor lesz 15?és értelmileg hol tart?:D
2010. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
oktoberbe lesz 15 hát most msn en értelmesnek tünik
2010. jún. 16. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!