Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ilyenkor mit tegyek? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mit tegyek? Én szeretem.

Figyelt kérdés

már régóta ismerjük egymást nyáron szinte minden este mentem hozzá és beszélgettünk meg dvdztünk ma elhívott szolnokra vásárolni és nagyon jó volt de még nem volt semmi puszise semmi, én szeretem de félek megmondani neke mert lehet akkor nem akarna találkozni velem

van mikor több ideig szemezünk,és mikor találkozunk akkor mindig zavarba van. Mit csináljak?szilvesztere is hívott hozzájuk


2008. okt. 31. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak várj, szégyellős, még oldódnia kell.
2008. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is szégyellős egy kicsit. Lehet, hogy még nem volt barátnője és ezért fél a csalódástól. Vagy csak a te kezdeményezésedre vár. De az csak jót jelenthet, ha szilveszterre is meghívott magukhoz.


Szolnokon voltatok vásárolni? Az tök jó, én tmiklósi vagyok.

2008. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én vok a fiú:D

sztem ha akart voolna fel oldódott volna, am nyár eleje óta járok hozzá

van mikor egész közel vagyunk egymáshoz de nem merem lekapni mert félek a kudarctól.

15éves vagyok a lány 14

2008. okt. 31. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne kapd le hanem beszélj vele erröl.Ha annyira joba vagytok akkor szerintem abbol biztos nemlesz baj.
2008. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de ép ez a baj hogy nem merem:!

pff

2008. okt. 31. 20:39
 6/8 A kérdező kommentje:
úgy vok vele hogyha nem mondom meg neki akkor ez a barátiv iszony biztosan megmarad
2008. okt. 31. 20:39
 7/8 anonim válasza:
Lány és fiu közt nincs barátság hosszu távon...én is azt mondom h beszélj erröl vele.
2008. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
8.ba a volt osztályomból év végén a ballagás előtti napokon naon megkedveltem a csajt.Sokat beszélgettem vele a suliba buszmegbe.Ballagás után 2 volt osztálytársam azt mondták segítenek összehozni vele.Én már a csajról álmodtam a nyáron és nem bírtam ki nélküle mert naon jó vele lenni.Nyáron végül úgy döntöttem h nem mondom el neki h már régóta kedvelem és többet érzek iránta mint barátságot.Ez a 2 volt osztálytársam közül az egyik azt mondta nekem h jó nagy hülye vagyok h nem mondtam el neki a nyáron.Én először úgy éreztem a nyáron h jól döntöttem de most meg azt gondoltam h jó nagy hülye vagyok h nem mondtam el neki mert lehet h összejöhettem volna vele.NEm tűnt fel neki h legtöbbször vele voltam és h vmit akarok tőle.
2008. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!