Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ruhát vegyek fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát vegyek fel az első randira egy üzletemberrel? Nem akarok kiskosztümben megjelenni, de a farmer sem nyerő.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy egyszerű fekete narág egy elegánsabb felsővel meg magassarkúval.
2010. jún. 16. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez jó megoldás, bár mivel ez randi.... hát nem is tudom: farmer, különleges felső, plusz ékszerek és valamilyen szandál vagy amit akarsz
2010. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami szolídabb hosszú ruha, nyakbakötős is jó lenne. Elegáns és ebben a melegben kényelmes is. Én is nemrég vettem egy gyönyörű példányt, alig várom már,hogy felvehessem :)
2010. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs valami fekete szoknyád? Olyan térdig érő, az magassarkúval meg egy elegánsabb felsővel, illetve valami szép ékszer, de ne vidd túlzásba:) Ha esetleg fekete szoknyád nincs, akkor fekete halász nadrág, valami csinosabb, esetleg ha nagyon nincs más akkor hosszú fekete nadrág, de szerintem az olyan túl "üzleti megbeszélésre menős". :) Remélem segítettem, de esetleg egy fehér farmer is csinos tud lenni!:)
2010. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem erősen függ, hogy mit takar majd az a randi. Szóval ha egy elegáns étterembe szeretne elvinni, akkor adott, hogy valami elegáns ruha.

De abba is gondolj azért bele, hogy nem feltétlenül minden üzletember az a öltöny nyakkendő mindenhova, és elegáns meg mittom én. Szóval nem biztos, h. rossz szemmel nézne rád, ha kicsit lazábban jelensz meg, és kevésbé érzi magát a sok kötöttség közelében, vagy na, érted, h. mire akarok kilyukadni...

2010. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen melegbe jó egy elegánsabb nyári ruha, mondjuk olyan térdig érő, nem feltétlenül fekete, szerintem mehetsz akár más színűben is, hozzá meg mondjuk valami szandál, vagy hasonló :) szerintem kiskosztümökből eleget lát a munkahelyén :D
2010. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!