Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetnék közel hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közel hozzá?

Figyelt kérdés

Szoktam látni egy rendőr férfit a téren, ahol dolgozom. Nagyon megtetszett nekem, és úgy látom, hogy ő sem közömbös.

Nem nagyon van más esélyem, csak akkor leszólítani, amikor “szolgálatban” van, de ezt kicsit kellemetlennek érzem. :)

Szerintetek ez mennyire veszi ki jól magát?


25N



2018. jún. 19. 00:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítő hozzászólást...
2018. jún. 19. 00:17
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Az unokaöcsém zsaru, 26 éves, jóképű, kigyúrt, okos gyerek. Őt rendszeresen leszólítják csajok, randira hívják, ajánlkoznak.

Ne parázz beszélni velük, már megszokták. Nem te leszel aznap az első aki ismerkedni akar vele. Ha te is bejössz neki lehet belőle valami.

2018. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

menj oda valami kamu dumával hogy ide oda igazítson útba közben mosolyogsz szépen kis nevetke aztán hátha lép.


Ha meg nem akkor többször is odamehetsz hozzá csak ugy beszélgetni mi van vele stb. nem kell elsőre elhoznod a fődíjat.


Én a helyében nem néznélek hülyének vagy ilyesmi tetszene a dolog.

2018. jún. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kőszönj rà hivd el egy kv-ra .Add meg neki a szàmodat.
2018. jún. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Látom, az első hozzászólást törölték is.


A többieknek köszönöm a választ, meg fogom próbálni. Vesztenivalóm nincs. :)

2018. jún. 19. 07:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj hogy mi volt;)
2018. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen téren, melyik városban... hátha tudok segíteni. Budapesten?
2018. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, Budapest. A Parlament bejáratánál szoktam őt látni, de általában mozgásban van, mert a Kossuth téri metróbejáratnál is láttam már.
2018. jún. 19. 13:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Egyik barátnőm pontosan ilyen helyzetből szedte össze a barátját :) hidd el, hozzászoktak, szerinted mit lehet csinálni szolgálat közben egy helyben állva ? Itt max a turisták faggatják őket, egyébként nem egyszer látom hogy le szólítják őket a nők :D Bátran oda mehetsz, engem is meg szoktak bámulni, de foglalt vagyok :D pl szimpatikus vagy, meginnal velem egy kvt vagy valamit egyszer ? És odaadod a telefonod, hogy beírja a számát ( nekik nem lehet használni) . Az említett barátnőm is így járt sikerrel, remelem segítettem :) ma is szép példányok vannak, hajrá :D
2018. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!