Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dedósnak érzem magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dedósnak érzem magam, de mégis van bennem egy fura érzés. Hogyan kerülhetnék közel hozzá?

Figyelt kérdés
Nem éppen megfelelő a témakör, de mást nem találtam. A helyzet az, hogy már kinőttem abból a korból, hogy szerelmes legyek egy sztárba, egy elérhetetlen emberbe. Most sem vagyok az, de mégis. Egy híresebb ember iszonyatosan érdekel. Nem vagyok a rajongója, nem gondolok rá minden percben, erről szó sincs. Egyszerűen érdekel maga az ember. Csak beszélni szeretnék vele.:) Szeretem a zenéjét (ebből kiderül a foglalkozása) és érdekel, hogy hogyan gondolkozik, egyáltalán hogyan beszél.És tényeg ne gondoljátok, hogy ez bármiféle rajongás, csak én ilyen vagyok.Szeretek mindenkivel legalább pár szót váltani, akárhol. Olyan gyerekes,tudom. Mégis valamiért azt érzem, beszélnem kell vele. Mit tennétek?:D Írnék neki üzenetet, biztosan nem olvasná, mert godolom 1000 ilyet kap. Buliban nem tudok hozzá odamenni és nem is akarok a tömeg lenni. Szerintetek?:D Légyszi ne oltsatok, mert nem egy kis nyomulós rajongó vagyok.:) L/18
2011. jan. 4. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én meg néha halál komolyan azt érzem, hogy szerelmes vagyok az egyik híres emberbe... 20 évesen... Ekkora barmot, mint én!!! Szánalom... Mondjuk én nem vagyok az az őrült rajongó típus, soha nem szólnék hozzá egy szót sem, az biztos, még autógrammot se kérnék tőle :D:D
2011. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne gondoljuk, hogy rajongás, amikor az?

Szerelmes akkor lesz igazán az ember, ha a szerelme tárgyát igazán megismeri a hétköznapi életben.

Egyáltalán nem nőttél ki abból a korból, hogy szerelmes legyél egy sztárba, csak most úgy érzed, ez más, mint amit a többi "szerelmes" rajongó érez. Mindegyik ezt érzi.

Persze ez még nem zárja ki, hogy pont te legyél az az egy szerencsés (vagy szerencsétlen), akivel összehozza a sors.

Én a te helyzetedben, a te korodban azt tettem, hogy álmodoztam egy darabig a "szerelmem" tárgyáról, aztán szépen elfelejtettem.

2011. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hm. dejó:D nem vagyok egyedül. én is olyan vagyok, hogy nem mennék oda hozzá és nem is kérnék autogrammot. szóval olyan lehetetlen helyzet.:/ szerencsés pedig nem tudok lenni, mégis hogyan?:D azt se tudja ki vagyok:D
2011. jan. 4. 22:42
 4/4 anonim válasza:

Basszus, mintha a saját gondolataimat olvastam volna. Én is hasonló cipőben járok. Nem vagyok egy rajongó típus, nem is voltam szerencsére, nem is abból áll az életem hogy sztárok után futkossak. Bár a srác aki nekem tetszik-szimpatikus nem annyira közismert. Nálunk ez úgy kezdődött hogy volt egy kérdésem, amivel odamentem hozzá, és elkezdtünk beszélgetni, nem rajongóként kezelt szerencsére, én se úgy viselkedtem, úgyhogy egy jót beszélgettünk. Na onnantól valahogy nagyon vonzódom hozzá, rájöttem hogy nagyon hasonló a lelkületünk, érzésvilágunk, gondolkozásunk. Aztán rá pár hétre összefutottunk véletlenül egy rendezvényen, és akkor csak egymásra mosolyogtunk, amiből a barátaim azt szűrték le hogy szimpatikus lehetek neki. Sajnos ez fél éve volt, azóta nem is láttuk egymást, én nem futok utána, szerelmesnek sem mondhatom magam, csak azt érzem hogy ő lenne az a srác, akibe nagyon beletudnék szeretni, független hogy színpadon van, ismert vagy sem.

Szerintem valahogy próbálj meg közeledni hozzá, ha látja hogy nem lógsz a nyakán, kitűnhetsz neki. Vagy a barátaihoz próbálj közeledni. De ha látod hogy kicsit szabad valamilyen kérdéssel odamehetsz hozzá, ha nem olvadozó rajongóként viselkedsz szimpatikus lehetsz neki. Próbáld meg!!!! :)

22/l

2011. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!