Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tegyek hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tegyek hogy nem meg legyen igy?

Figyelt kérdés
Mikor meglatok egy jo szep csajt mindig beparazok es a hasamba ugy erzem mintha lepkek rebdesnenek mit tegyek?
2010. jún. 16. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
fogd meg lepkehálóval őket...
2010. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem kezeld őket isteneknek ez a lényeg nálam bevállt+ az ostor ,térdelj és szeress!
2010. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ők sem természetfeletti lények, kezeld őket ugyanúgy ahogy a barátaidat (mármint gondolj rájuk úgy) és itt nem a férfi nő témára gondoltam, hanem a hozzáállásra...


Amiatt sem jó, hogy így vagy ezzel, mert akkor elég nehéz lesz bárkit összeszedned, mert tök hülyén fogsz velük viselkedni, ha meg véletlen arra kerülne a sor 10 mp után el fogsz menni.


Ők is csak emberek mint bárki más...

2010. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Rebdesnek? Az a rebül igéből származó szó?


Ahhoz, hogy nem meg legyen így, tanulj meg nem helyesen meg nem írni, és esetleg gondolkodj is meg nem de denem deigen kicsit.

2010. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Szedd össze magad! Ja, meg a lepkéket.

Még egy tanács. Csak is élőben ismerkedj, ugyanis a társkereső oldalaknak az a hátránya, hogy ott írni kell.

Az meg ugye nem megy, mint a mellékelt ábra mutatja.

Az előttem szólót meg "lájkolom" :-)

2010. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én már a kérdésnél feladtam XD be is zártam.


"Mit kellene tegyek hogy nem meg legyen igy?"

csak én nem értem? XD

2010. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azok nem lepkék, hanem galambok. Legalábbis nálam.
2010. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nállam is lepkék vannak ha odasimul hozzám egy fiú akibe éppen szerelmes vagyok :D

L

2010. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!