Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek keresik a tízen évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek keresik a tízen évesek a Nagy Ő-t?

Figyelt kérdés
Minek kell gimiben menyasszonyt vagy férjet keresni? Ha már szerelmes valaki ebben a korban már elkezd csöpögni hogy ő neki nem kell senki más, vele akarja leélni az életét. 17 évesen erre jut mondjuk egy srác és kezd csöpögni hogy nem tud meglenni nélküle? Első komoly kapcsolatot minek fogják fel úgy hogy Jézusom de ciki ha nem vele fogom leélni az életem. Ez is a sok hülye "az egyik barátomék 28 évesek és a gimiben ismerkedtek össze és rájuk kell nézni milyen jó házasságban élnek". A sok hülye meg azt hiszi hogy mindenkinél így van. Ez mitől alakult ki? Aztán rá pár hónapra szakítanak és elhordja mindennek, a haveroknak meg előtte végig kell hallgatni a sok baromságot, és nézni ahogy a csávót hülyére veszik.
2010. jún. 15. 14:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Normális ember 30,35 éves koráig nem megy bele házasságba. Meg nem keresi a nagy Ő-t. Ez is a mostani fiatalok baromsága.
2010. jún. 15. 14:38
 2/13 anonim ***** válasza:
Meg is b@szhatja, aki majdnem csak 40 évesen házasodik.
2010. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha azzal jönne hogy "Szia!Dugjunk!Ha nem akarod akkor meg megerőszakollak"?
2010. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen mentem férjhez, és nem kerestem soha a nagy Ő-t, jött az magától. A mai tizenéveseket meg én sem értem, nem tudom mitől jött náluk ez az őrület, de a nagy többségnél valóban így van, ahogy azt a Kérdező leírta. Hagy keressék csak a nagy szerelmüket...
2010. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez teljesen változó, ki hány éves korban találja meg...

Szüleim például 18 évesen ismerték meg egymást.

De van, aki csak 30 évesen találja meg az igazit, vagy még később.

Ez egy olyan dolog, amit nem lehet erőltetni.:)

2010. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább higgye, hogy 17 évesen megtalálta élete párját, minthogy 25 évesen már végigment rajta a fél ország (végigment a fél országon)...

Számomra inkább pozitív, ha már fiatalon is komoly kapcsolatra vágynak, és nem akarják "kiélni" magukat...


Mellesleg gondolom nem házasodnak össze 17 évesen, csak azt hiszik, hogy majd fognak. De szerintem nagy idióta az, aki beleszeret valakibe, összejönnek, és nem azzal akarja leélni az életét.

2010. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam 16 éves akkor még az volt a divat, hogy havonta cserélgették a lányok/fiúk a partnereiket, és én voltam lenézve, amiért 16 éves koromtól 3 évig folyamatosan egy pasim volt. Inkább higgye azt valaki 17 évesen, hogy megtalálta a nagy Ő-t, minthogy egyik ágyból a másikba mászkáljon.
2010. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Úristen!!!

Mi az hogy miért keresik a tizenévesek az igazit?!

Amúgy nem mindegy hogy egy 13 éves lány vagy egy 18,ugyanis mindkettő tizenéves,szóval pontosabban is fogalmazhatnál.És szerintem ezzel az égvilágon semmi baj sincs.Ki ne akarna találni egy olyan párt magának aki a legjobb barátja és a szenvedély is lángol közöttük?!

Én úgy vagyok vele hogy ha nekem gyermekem lesz akkor inkább keresse tizenévesen is az igazit és ne legyen k.rva!

2010. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a normális, ha valaki arra törekszik, hogy a számára legmegfelelőbb partnert megtalálja, és nem fűvel fával összejön meg stb. Nem tudom neked mi gondod ezzel, ez amúgy sem így működik, hogy megismerkedek valakivel és na akkor ő lesz a nagy Ő, menetközben még csomó dolog történhet, de értelmes ember nem hagy ott olyat akivel jó a kapcsolata csak azért mert még tizenéves.
2010. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Normális ember 30,35 éves koráig nem megy bele házasságba." - Ezt most komolyan gondoltad?!Általában a nők 25 éves koruk körül szülnek és akörül is mennek férjhez,de mindegy.


Egyébként nem értem ezt.Az is baj,ha egy 16-17 éves (azt értem,hogy 13-15évesen korai) szexuális életet él,most már az is baj,ha normálisabb fiatalok nem egyéjszakás kalandokat,hanem szerelmet keresnek?!

2010. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!