Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vesz komolyan senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz komolyan senki fiú?

Figyelt kérdés

Minden 7végén bulizni járok és nincs barátom, amikor van azok sem tartanak tovább 2hétnél :'( és igaz h mindíg mással táncolok mert szeretek ismerkedni de úgy érzem nem vesz senki komolyan :(

Miért csinálják ezt?

Fog változni? 15,5L


2010. jún. 15. 13:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Meg hát biztos csók is elcsattan... Másokkal...
2010. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
csak irigykedtek kockk...
2010. jún. 15. 14:28
 13/18 A kérdező kommentje:
*kockák
2010. jún. 15. 14:28
 14/18 anonim ***** válasza:
Legyél olyan mint az ékszer és tartogad magad annak a srácnak aki megérdemel, ne legyél olyan mint a krumpli akit bárki elvihet. Az ékszert komolyan vesszük mert érték, a darab krumplit pedig semmibe veszzük mert nincs értéke. Ezért ilyenek veled a fiúk. 15 évesen is lehet komoly kapcsolatod csak ritka, pl a volt kedvesem 15 éves volt amkor elkeztünk járni, két évig tartott. Ha megfogadod a tanácsom akkor komolyan fognak venni a fiúk, tudom nehéz de ne add könnyen magad.
2010. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ki az a senki fiú? ikszdé...
2010. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

kedves kérdező szép h leoltasz itt minket h kockák vagyunk...végülis 15 éves fejjel ne is hallgass senkire aki idősebb nálad és már átélt hasonlót...mondtam h én tapasztalatból tudom h nem jó minden hétvégén bulizni. De sebaj egyszer majd te is rájössz pár év múlva ha már nagyon szeretnél kapcsolatot h nem kell minden hétvégén buliba járni és pasikkal kavargatni, mert mindenki RIBANCNAK fog gondolni és tudod mit ha ez a vélemény egyszer kialakul rólad (talán már ki is alakult) akkor nehezen fogod ezt lemosni magadról. A másik meg h majd talán később már nem fogod értékelni annyira ezt a tinidisco feelinget és rájössz h inkább kevesebbszer drágább, de legalább a megfelelő színvonalat nyújtó bulikban szórakozz!!!

A többi hozzám hasonló ,,kockának" üzenem h igazuk van, és tök jó h egy 15 éves csitri véleményez minket :D lol

Üdv.: az első 14:02-es

2010. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Épp azért nem vesz komolyan senki, mert minden hétvégén eljársz bulizni, és mindig mással vagy!

Mit gondolsz, mit hisznek rólad a srácok?

Ugyanannyi idős vagyok, mint Te, mégsem járok bulizni. ÉS engem komolyan vesznek a fiúk!

Nem kéne folyton buliznod, és akkor talán lenne esélyed!

15/L

2010. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem kell rib*ncoskodni.
2010. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!