Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek itt Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt Budapesten melyik a legalkalmasabb hely ismerkedésre, ha intelligens lányt keresek?

Figyelt kérdés
A kinézetemmel nincs baj, és pénzt is tudok bőven áldozni az ismerkedésre, szóval egy-egy belépő kifizetése nem jelent gondok, ha esetleg valami elitebb helyet tudtok. Szórakozóhelyeken, bárokban sok csajt felszedtem már, de egyik sem volt egy IQ bajnok, akivel hosszútávon akarnék tervezni. Az a baj, hogy a direkt ismerkedésre kitalált helyeken nehéz olyan lányt találni, aki hozzám való. Egyéb helyen (utcán,parkban,könyvtárban stb.) meg nem szeretek leszólítgatni akárkit, mert oda nem ismerkedni járnak az emberek.
2018. máj. 21. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, viccelek, de: könyvtárak. Egyetemi Könyvtár, OIK, központi Szabó Ervin. Mindegyiknek van szép nagy olvasóterme, ahol nézelődni, büféje, ahol beszélgetni lehet.
2018. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ó, most látom, hogy írtad, hogy a könyvtár kizárva. Pedig szerintem nem kell temetni a könyvtárat, nagyon is alkalmas hely egy kis szóba elegyedésre. :D
2018. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig én nem ezt tapasztaltam, hogy oda ismerkedni járnának az emberek.
2018. máj. 21. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ők nem is, de te igen... ;)
2018. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nőként vagyok most pont olyan helyzetben, mint te. Szórakozóhelyekre már nem járok, Tinderen próbáltam ismerkedni, de ott persze a többség komolytalan. Könyvtárban nem szoktam tanulni, annak ellenére, hogy egyetemista vagyok, mindig inkább kiveszem a könyveket. Szóval ha van kedved esetleg ismerkedni, írhatsz :) Tudom, hogy ez az oldal nem erre van, de ki tudja. 22N
2018. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túracsoportokban is lehet esetleg ismerkedni, feltéve, ha szeretsz túrázni, Budapesten is vannak ilyenek.
2018. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyelviskolában pl. Rokon pasi járt angol tanfolyamra, ő volt egyedül pasi, négy csaj volt még a csoportban, + a tanárnő is fiatal nő volt.

Vagy pl. művészmoziban.

Én is voltam ott már egyedül, vőlegényemmel ott találkoztam először, ő is egyedül volt.

2018. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!