Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak akkor van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janoma12 kérdése:

Tényleg csak akkor van esélyem csajozni ha nem vagyok kövér?

Figyelt kérdés

2018. máj. 20. 14:39
1 2
 1/11 magnum12345 válasza:

Én nem vagyok kövér de a duci lányokat szeretem.

Szerintem fordítva is így van.

Úgyhogy nem kell búsulni

2018. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok, mégis sikertelen ezen a téren. Szóval nem csak ez számít.
2018. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván csajozhatsz, de maradj a szinteden és ne akarj magad mellé egy topmodellt.
2018. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek, de akkor villantani kell valami pluszt (nem feltétlenül csak pénzre gondolok, hanem személyiségre, magabiztosságra, hírnévre/társasági státuszra - pl. az adott közegben, amelyben a kiszemelt nővel együtt mozogtok, mindenki ismer téged és felnéz rád).
2018. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De ez miért akadály? Le kell fogyni. Nem lehetsz magasabb, nagyobb farkú, más arcberendezésű, a testsúlyon a legkönnyebb változtatni.
2018. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fogyj le. Én is ezt teszem. Sokáig frusztrált és elégedetlen voltam magammal a külsőm miatt, mert rám sem néztek a lányok.


Szóval elhatároztam, hogy 8 hónap alatt leadok 25 kilót. Még csak 2 hét telt el, de már most sokkal jobban érzem magamat a bőrömben, fittebb vagyok, magabiztosabbnak érzem magamat, pedig még csak 2 hét telt el és látható eredmény még nincsen, de fejben már is hatalmas változást érzek.


Ha le akarsz fogyni és mindent megteszel érte, hogy összejöjjön, akkor bizony sikerülni fog. Sikerült már előtted másoknak is. Ha egy kis motiváció kell ezzel kapcsolatban, akkor nézz körbe az interneten, facebook csoportokban. Rengeteg before-after kép van történettel együtt, amik nagyon motiválóak tudnak lenni.

2018. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vannak ám kövér lányok is
2018. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Több esélyed lesz ha lefogsz de ne totál soványra hanem úgy hogy azért valahogy kinézzél, lehetőleg izmod legyen a hájad helyett.

Egyébként idősebb nőknél 30-40 körülieknél több esélyed lesz ha már 25 év körül jársz. Tapasztalatból mondom, rám nagyon tapadnak a 35 év körüli nők, és fogalmam sincs miért vonzom őket. Ugyan akkor a barátnőm 23 éves, picit duci, de így nagyon csinos, és hozzáteszem mi nem első látásra szerettünk egymásba, hanem úgy hogy rengeteg időt töltöttünk együtt és emiatt estünk bele egymásba. Hozzáteszem én 4 éve 140 kiló voltam és lefogytam 100 kiló alá, kb 96-98 kiló között vagyok, igaz még lenne miből fogynom bőven, de már így is sokkal jobban érzem magam a bőrömben, mozgékonyabb is vagyok, és hozzáteszem az arcomon is nagyon sokat látszik a változás ami pozitívan hat rám.

Persze számít az öltözködés, a viselkedésed, és a legfontosabb ha nővel kezdesz el társalogni ne görcsölj rá semmire, csak vedd lazán.

2018. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nyilván csajozhatsz, de maradj a szinteden és ne akarj magad mellé egy topmodellt"

Pont ilyen topmodellek virítanak duci pojácák mellett manapság akiknek van pénzük. Ebből látszik, a külső annyit számít, amennyi pénzed van.

2018. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg csak akkor ha nem vagy alacsony/sovány/kisfiús arcú és még sorolhatnám. Nem ilyen egyszerű ám a képlet. Minden téren minimum átlagosnak kell lenned, hogy esélyed legyen egyáltalán ismerkedni.
2018. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!