Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem hív el randizni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem hív el randizni vagy kéri el a számom?

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem bátyám haverját akit még nem ismertem ,és megtetszett és egy buliba összefutottunk és elkezdtünk táncolni és megcsókolt és mikor haverjai átmentek máshova ott maradt velem .Másnap megint találkoztunk de egyész rokonságom ott volt meg azóta még párszor mikor összefutottunk de soha nem bezsélünk arróla napról de azóta szinte minden héten feltűnik nálunk .Mort héten is itt volt nálunk és jött utánnam mega kezem fogta egész éjjel bátáym e zavarta de mégse hiv el meg számom se smemmi. Szerintetek ért ad jeleket ? Most is jönniakar abba a buliba ahova megyek.Mit tegyek én nem merek lénpi főleg ha nem is látom:S
2010. jún. 14. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
mert idegesítőnek tart!
2010. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél...ha akar valamit, majd lép. Ha nem, akkor meg hagyd a g*cibe.
2010. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mert nem jösz be neki.

vedd le róla a figyelmed, annyi ember van még... csak minek.:D

2010. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért, mert balf.sz
2010. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a fiúk csak akkor figyelnek fel rád ha néha hanyagolod őket^^

ne lépj majd ő lép ha akar

mondjuk én nem engedném h megint megcsókoljon ha nem szeretne..:D

2010. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!